DVD-ROM olmayan laptopa HDD eklenir mi?

reagyman

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Forumda çok yeniyim. Aslında uzun zamandır Technopat'ı takip ediyorum ama genelde konuları okuyup geçiyordum. Bugün bir konuda desteğe ihtiyacım oldu. HP 255 G8 AMD Ryzen 5 3500U laptop aldım. DVD ROM olmadığı için önceki laptoptan çıkan HDD'yi 2. bir depo alanı olarak nasıl bağlayacağımı anlamadım. Kasayı açtığımda monte yeri var fakat önceki laptoptaki gibi soket yeri yok. Yanlış bir şey yapmamak için buradan sorup destek almak istedim. Görseller yüklü. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.
İyi akşamlar.

IMG_2418.JPG

IMG_2419.JPG

Teşekkürler, evet şimdi fark ettim orda öyle bir parça yok bende. satılan bir şey mi acaba?
Aradım ama bulamadım içinden çıkması lazım. Arkadaşımın MSI laptobu için HDD yi tutan parça lazımdı bilgisayarın içinde değil de kutusundan çıktı bir bakın kutuya isterseniz.

Maalesef kutuda yok. harici 2,5 inç hhd kutu da böyle bir parça var. o işe yarar mı?
Maalesef soketleri birbirine uymaz. Türkiye'de servisi varsa yarın isterseniz bir iletişime geçin yardımcı olabilirler aynı şekilde aldığınız yere de danışın bence.

Geri
Yukarı