Dvd Rw Bozuldu Format Atamıyorum

Mehmet Ali Sezer

Hectopat
Daha fazla  
Herşeyi denedim olmuyor. 32 bit xp atmıştm bir hafta sonra 4 gb ram aldım 64 atmak istiyorum dvd rw bozuldu daemon tools gibi programları denedim usb ile atmayı denedim anakart eski olduğundan başarılı olamadım lütfen yardım . Windows 7 64 bit atmak istiyorum İSO kalıbı var.

@Recep Baltaş
@Ali Güngör

USB'yi nasıl hazırladınız ? BIOS'tan 1. sıraya USB-HDD'yi aldınız mı ? Sistem özellikleriniz nedir ? Detaylı bilgi verin.

1 sn deniyorum dediğinizi.

Malesef yine olmadı.

Beyler yardım lütfen 3 gündür uğraşıyorum paramda yok dvd rw almaya.

Anakartım G31M-S2L.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben anladım galiba. Bende aynı sorunu yaşadım çünkü. Boot sırasında USB-HDD seçmeme rağmen bilgisayar harddiskten başlıyordu. Ben de biraz kurcaladım biosu. Eğer senin de biosun benimki gibiyse fotoğraflardakileri uygulayarak yapabilirsin. Kolay gelsin. Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın. Telefondan acele çektim. :D Ben sorunun çözümünü böyle buldum. Çünkü normal sıradan USB-HDD seçince olmuyordu. Anakartım eski diyedir belki.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    231 KB · Görüntüleme: 362
  • 2.jpg
    2.jpg
    270,3 KB · Görüntüleme: 242
  • 3.jpg
    3.jpg
    247,5 KB · Görüntüleme: 341
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı