DVD vs USB bellek ile format

Tyerr

Hectopat
Daha fazla  
3 senedir format atmadığım bir laptopum var. Sürümü Windows 8.1, ve ben format atmak istiyorum. İnternette format videolarını izledim fakat şöyle sorularım var yardım ederseniz çok memnun olurum.

1)Formatı DVD ile mi yoksa flash bellek ile mi atacağız?

2)Bilgisayarımın (C: Diski 423 GB, (D: Diski ise 24,9 GB. Format atarken nasıl bölmeliyim?

Ve son olarak bana önerebileceğiniz püf noktalar varsa söyleyin lütfen. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-İki şekilde de yükleyebilirsin, flaş belleğin dolu ise DVD'ye yazdırabilirsin.
2-Onun tercihi sana kalmış, kurduktan sonra da bölebilirsin ihtiyacına göre.

3 senedir format atmadığım bir laptopum var. Sürümü Windows 8.1, ve ben format atmak istiyorum. İnternette format videolarını izledim fakat şöyle sorularım var yardım ederseniz çok memnun olurum.

1)Formatı DVD ile mi yoksa flash bellek ile mi atacağız?

2)Bilgisayarımın (C: Diski 423 GB, (D: Diski ise 24,9 GB. Format atarken nasıl bölmeliyim?

Ve son olarak bana önerebileceğiniz püf noktalar varsa söyleyin lütfen. Şimdiden teşekkür ediyorum.
USB den kurulum daha hızlı, C diskine 100-150 GB. ayır

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı