DVD Yazma Hatası '0xC0AA0301'

1/Sürücünüzün firmwarei güncel mi?

2/CDBurnerXp kullanmayı denediniz mi? DVD-RWlarımın en sorunlu olduğu zamanlarda bile imdadıma yetişmişti.(Aynı sırada Nero sürekli başarısız oluyordu.)

Ve bu hata konusunda çok daha ilginç bir gözlemim var: Sanki bu sorun laptoplarda daha fazla gözleniyor. Kullandığınız sistem masaüstü mü laptop mu? Tabi bu sadece bir tahmin, laptop kullanıcılarının bu problemle daha çok karşılaşması tamamen tesadüf de olabilir.

1/Sürücünüzün firmwarei güncel mi?

2/CDBurnerXp kullanmayı denediniz mi? DVD-RWlarımın en sorunlu olduğu zamanlarda bile imdadıma yetişmişti.(Aynı sırada Nero sürekli başarısız oluyordu.)

Ve bu hata konusunda çok daha ilginç bir gözlemim var: Sanki bu sorun laptoplarda daha fazla gözleniyor. Kullandığınız sistem masaüstü mü laptop mu? Tabi bu sadece bir tahmin, laptop kullanıcılarının bu problemle daha çok karşılaşması tamamen tesadüf de olabilir.
Arkadaşım ben sorunun çözümünü çok daha sonradan forumda gezinirken buldum, sorun dosyanın 'salt okunur' tiki işaretliymiş onu kaldırdığım zaman sorun çözüldü. Bunu yapmadan önce üç DVD'ye yazmayı denedim DVD'ler çöpe gitti, usb ile de yazdıramamıştım ama şimdi yeni aldığım DVD'ye yazdırdım ve bu sefer çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı