DVD'ye Nasıl Film Yazdırılır?

murolixcax

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Merhabalar elimde 1 adet dvd var ve arkadaşım benden o dvd'ye film atmamı istedi. Filmi yarın evinde dvd player'da izleyecekmiş. Ben nasıl yapıcağımı bilmiyorum, bilen biri yardımcı olursa sevinirim. Elimde sadece 1 adet dvd var, lütfen çöpe gitmesin.

Ashampoo Burning Studio ile yazdırabilirsiniz.
Konuyu hortlartmak istemem hocam musaid olduğunuzda dvd'ye film nasıl çekilir 2 klasör olmak şartıyla anlatabilir misiniz ben Nero ile çekiyorum ama açılmıyor

Konuyu hortlartmak istemem hocam musaid olduğunuzda dvd'ye film nasıl çekilir 2 klasör olmak şartıyla anlatabilir misiniz ben Nero ile çekiyorum ama açılmıyor
Oto teybimde dvd özelliği var klip çekmek istiyorum denemediğim format kalmadı

Maalesef olmuyor sadece PC de açıyor DVD Player'de açmıyor

Konuyu hortlartmak istemem hocam musaid olduğunuzda DVD'ye film nasıl çekilir 2 klasör olmak şartıyla anlatabilir misiniz ben Nero ile çekiyorum ama açılmıyor

Oto teybimde DVD özelliği var klip çekmek istiyorum denemediğim format kalmadı

Hocalarım ikinizin sorunu da aynı galiba, DVD oynatıcıda görüntü alamamak.
Öncelikle şunu belirtiyim DVD oynatıcınız yazdığınız dosya formatının codeciğini desteklemiyor olabilir.
Genellikle eski nesil DVD oynatıcılar şu codecleri destekliyor; MPEG-2, MPEG-4, DivX, Xvid, ve AVI.
  1. Bir tane kısa video ve az boyutlu video bulunuz.
  2. DVD oynatıcnızın hangi codecleri desteklediğini bulunuz.
  3. Elinizdeki videoyu 3.parti uygulamalar sayesinde uygun codec formatına dönüştürün.
  4. Ardından tekrar CD diskine yazdırın. DVD oynatıcıda test edin
  5. İşlemleri kullanmak istediğiniz videoda tekrar uygulayabilirsiniz.
Ücretsiz dönüştürücü program önerileri: Format Factory, XMedia Recode, HandBrake.

Son düzenleme:
Öncelikle şunu belirtiyim DVD oynatıcınız yazdığınız dosya formatının codeciğini desteklemiyor olabilir.
Genellikle eski nesil DVD oynatıcılar şu codecleri destekliyor; MPEG-2, MPEG-4, DivX, Xvid, ve AVI.
  3. Elinizdeki videoyu 3.parti uygulamalar sayesinde uygun codec formatına dönüştürün.
Ücretsiz dönüştürücü program önerileri: Format Factory, XMedia Recode, HandBrake.
Ekran Görüntüsü (4).png

Resimdeki video türlerini destekliyormuş hangisini önerirsiniz üstad ?

Geri
Yukarı