DVI-D portundan VGA portuna dijital görüntü alma ara malzeme önerisi

iceflame7

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım gtx 770 HDMI ile DVI çıkışlı. Monitörüm VGA çıkışlı. Bu monitörde AOC 917Sw Specs - CNET aşağıdaki hangi kombinasyonu yaparsam performans olarak daha verimli olur?

Sadece bu kablo S-Link Slx-311 Dvı 24+5 Erkek Den 15 Pin Kablo 1.5M - Vatan Bilgisayar ,

Yoksa bu arayüz S-Link Slx-137 Dvı 24+1 Dişi Den Vga Erkek Adaptör - Vatan Bilgisayar ile bu kablo S-link SLX-M994 1.5m DVI Gold Kablosu - Vatan Bilgisayar ,

Yoksa bu arayüz Digitus Ak-320504000-S Dvı Erkek Vga Dişi Çevirici - Vatan Bilgisayar ile VGA kablosu mu?

DVI (24+1) ile (24+5) arasındaki fark nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Vatanda bu yoktu. Bunun yerine S-link altın kaplamalı vardı. Onu aldım. Bağladım. Monitörü tanımlayamadı. Bu yüzdende monitörün çözünürlüğü olan 1440-900 piksel olarak ayarlanmadı. Bende eski bilgisayarda denedim. Sonuç yine aynı.

Sırasıyla şunları denedim. Aygıt yöneticisinden PnP olmayan monitörü kaldırıp tekrar arattım. Monitörü güncelledim. Sadece aygıt yöneticisinde ismi gözüküyor. Başka etki yaratmadı. Nvidia denetim masasından özel çözünürlük oluşturdum. Kenar boyutlandırmayı ayarladım. Boşluk bırakmadan taşma yaptı. Oyunlarda ekran küçük gösteriyor. Doğal çözünürlük olarak 1024-768 piksel olarak gözüküyor.

Çözülür zira ekran kartı kutusundan çıkan dönüştürücü Digitus ile birebir aynı.

Benim ekran kartımın içinden dönüştürücü çıkmamıştı. Acaba vatanda montaj yaparken düşürdüler ya da aldılar mı acaba?

@MF Değiştirdim. Sorun çözüldü. Ekranı tanıdı. Fakat oyunlarda 16:10 olmuyor. 8:5 veya küçük görünürde oluyor. Diğer çeviriciden 1920x1080 piksel seçip 16:9 tam ekran tüm oyunları oynayabiliyordum. Video izlerken de aynı sorun oluşuyor. Tam ekranda 16:9 dan küçük görüntü oluşuyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı