DVI dönüştürücü Bluetooth adaptör tavsiyesi

hasancobanogly

Centipat
Daha fazla  
İlk sorun ekran kartında 2 adet DVI ve 1 adet adını bile bilmediğim giriş var format için bir tanıdıktan aldım fakat içinden VGA çıktı dönüştürücü çıkmadı kaybetti herhalde. Bende bir tane alayım dedim fakat pin konusunda emin olamadım 24+5 değil mi bu fotoğraftaki yanlış olmasın. 2. sorun elimde JBL'nin kulak üstü kulaklığı var bir tane de yeni kulak içi alacağım qyf T13 adlı kulaklığı bunları ve genel kullanım için Bluetooth adaptör almayı düşünüyorum linkteki ürünü alsam bir problem olur mu? Anakartım ASUS Prime B550 M-A. Teşekkürler.

PrimeX PX-AC-BTU50 Bluetooth 5.0 Alıcı, Mini Dongle Usb Alıcı, Bluetooth 5.0 Adaptör, USB Bluetooth 5.0, Win10 Tak Çalıştır, Çoklu Cihaz Bağlama PrimeX PX-AC-BTU50 Bluetooth 5.0 Alıcı, Mini Dongle Usb Alıcı, Bluetooth 5.0 Adaptör, USB Bluetooth 5.0, Win10 Tak Çalıştır, Çoklu Cihaz Bağlama : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Dosya Ekleri

• IMG-20221002-WA0014.jpeg
    IMG-20221002-WA0014.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 7
İlk sorun ekran kartında 2 adet DVI ve 1 adet adını bile bilmediğim giriş var format için bir tanıdıktan aldım fakat içinden VGA çıktı dönüştürücü çıkmadı kaybetti herhalde. Bende bir tane alayım dedim fakat pin konusunda emin olamadım 24+5 değil mi bu fotoğraftaki yanlış olmasın. 2. sorun elimde JBL'nin kulak üstü kulaklığı var bir tane de yeni kulak içi alacağım qyf T13 adlı kulaklığı bunları ve genel kullanım için Bluetooth adaptör almayı düşünüyorum linkteki ürünü alsam bir problem olur mu? Anakartım ASUS Prime B550 M-A. Teşekkürler.

PrimeX PX-AC-BTU50 Bluetooth 5.0 Alıcı, Mini Dongle USB Alıcı, Bluetooth 5.0 Adaptör, USB Bluetooth 5.0, Windows 10 Tak Çalıştır, Çoklu Cihaz Bağlama PrimeX PX-AC-BTU50 Bluetooth 5.0 Alıcı, Mini Dongle Usb Alıcı, Bluetooth 5.0 Adaptör, USB Bluetooth 5.0, Win10 Tak Çalıştır, Çoklu Cihaz Bağlama : Amazon.com.tr: Bilgisayar

1.sorunu tam anlamadım düzgün yazar mısınız?
2. bütçen yetiyorsa bunu al

1.sorunu tam anlamadım düzgün yazar mısınız?
2. bütçen yetiyorsa bunu al.

Bana gelen monitör VGA girişli, GPU girişlerinin fotoğrafını attım sadece 2 adet DVI ve diğer girişin ne olduğunu bilmiyorum bile Amazon'dan VGA to DVI dönüştürücü alayım dedim ama yanlış almayayım diye bir sorayım dedim.

Bana gelen monitör VGA girişli, GPU girişlerinin fotoğrafını attım sadece 2 adet DVI ve diğer girişin ne olduğunu bilmiyorum bile Amazon'dan VGA to DVI dönüştürücü alayım dedim ama yanlış almayayım diye bir sorayım dedim.

Monitörde DVI girişi var ise DVI kablosu al bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı