DVI, HDMI, DisplayPort aynı anda kullanılır mı?

116816

Kilopat
Merhaba,

Elimde Casper markalı 19" eski bir monitör var ve ben bunu Acer K242HQLCBid monitörü ile birlikte kullanıyordum. Bugün Lenovo T23I-10 23" aldım ve kurdum. Anlam veremediğim bir olay başıma geldi. Ekran kartım MSI GTX 960. Üçünü aynı anda takınca DisplayPort'lu monitör çalışmıyor.

Monitör markasıBağlantı Yolu
Casper 19''VGI (DVI-D dönüştürücü ile)
Acer K242HQLCBid 23.6''HDMI
Lenovo T23i-10 23''DisplayPort

Son düzenleme:
Ekran kartının tam modeli nedir? MSI GTX 960 2G modeli için herhangi bir bilgi bulamadım fakat DVI-I analog görüntü de verdiği için sıkıntı oluyor olabilir. DP to HDMI bir dönüştürücü ile 2*DP ve 1*HDMI kullanmayı deneyebilirsiniz. Ama emin değilim.

Son düzenleme:
Peki güç kaynağı ile bir alakası var mıdır sizce?
Ekran kartının tam modeli nedir? MSI GTX 960 2G modeli için herhangi bir bilgi bulamadım fakat DVI-I analog görüntü de verdiği için sıkıntı oluyor olabilir. DP to HDMI bir dönüştürücü ile 2*DP ve 1*HDMI kullanmayı deneyebilirsiniz. Ama emin değilim.
DP to HDMI aldım ama nafile hala aynı sorun var... Çok sinirimi bozmaya başladı. Başka çözümü olan var mı?
Güncelleme : Üçü aynı anda çalışmıyor VGA'lı monitörü taktığımda Display'lı bozuluyor ama Displaylı monitörü taktığımda HDMI'lı monitörü çıkardığımda Display'lı çalışıyor. Kısaca sanki max 2 monitör sınırı varmış gibi.

Son düzenleme:
Peki güç kaynağı ile bir alakası var mıdır sizce?

DP to HDMI aldım ama nafile hala aynı sorun var... Çok sinirimi bozmaya başladı. Başka çözümü olan var mı?
Güncelleme: Üçü aynı anda çalışmıyor VGA'lı monitörü taktığımda Display'lı bozuluyor ama Displaylı monitörü taktığımda HDMI'lı monitörü çıkardığımda Display'lı çalışıyor. Kısaca sanki Max 2 monitör sınırı varmış gibi.

Aynı problem bende de var. Intel HD Graphics 4400 kullanıyorum. Sanki ayarlar veya başka bir pencereden 3'ünü de aktif et seçeneği çıkacak diye bekliyorum.

Geri
Yukarı