DVI to HDMI ile laptopu monitöre bağlama

atıldehan07

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bir laptop kullanıcısıyım babamın eski monitörünü kullanmak istiyorum. Laptop un üzerinde sadece HDMI çıkışı var bende açıkçası bir şeyleri görebilmek için eğilmekten boyun fıtığı oldum DVI to HDMI dönüştürücü ile laptop umu monitörüme bağlamak istiyorum olurmu sizce yardım ederseniz sevinirim.

Bağlarsan olur. HDMI daha kaliteli demek yanlış olur. HDMI'ın tek artısı sesi de iletmesi. Ama senin durumunda bu hiçbir şey ifade etmiyor.

Yüksek değer derken demek istediğim VGA ile 8K falan olmuyor. Ama HDMI ile oluyor. Mesela benim ekran kartım MSI GTX 760. Bu kart VGA ile en fazla 2048x1536 çözünürlük destekliyor. Üstüne çıkılmıyor. Ama HDMI ile 4096x2160 çözünürlüğüne ulaşılabiliyor.

Yorumlarınız için sağolun. Dikkatsizlik yapıp monitörü DVİ olarak görmüşüm. Meğersem monitör VGA imiş vr laptop un üzerindede VGA çıkışı bulunuyor teşekkürler herkese.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı