RX590 DVI ile monitöre bağlama

kubde

Hectopat
Daha fazla  
Monitörüm LG 22en33 ve VGA D-Sub konnektör bağlantısıyla görüntü veriyor bende de ekte görüntüsünü paylaştığım DVI konnektörü var. Aldığım ekran kartını bu DVI konnektörü ile monitörüme bağlayabilir miyim? Yoksa farklı bir konnektöre ihtiyaç duyacak mıyım? Yani bendeki konnektör ile ekran kartımda ki DVI girişi uyumlu mudur? Kartı bugün aldım ve bayram dolayısıyla kargo firmaları kapalıymış. Ayın 12'si gibi ekran kartı elime ulaşacağından bir eksiğim varsa o zamana kadar gidermek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

20190607_233131.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörüm LG 22en33 ve VGA D-Sub konnektör bağlantısıyla görüntü veriyor bende de ekte görüntüsünü paylaştığım DVI konnektörü var. Aldığım ekran kartını bu DVI konnektörü ile monitörüme bağlayabilir miyim? Yoksa farklı bir konnektöre ihtiyaç duyacak mıyım? Yani bendeki konnektör ile ekran kartımda ki DVI girişi uyumlu mudur? Kartı bugün aldım ve bayram dolayısıyla kargo firmaları kapalıymış. Ayın 12'si gibi ekran kartı elime ulaşacağından bir eksiğim varsa o zamana kadar gidermek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 402047
Dostum o parçayı takamayacaksın ekran kartına aynı şey başıma geldi bende RX470 kullanıyorum bak alttaki fotoğrafta gösterdiğim yerdeki dişlerin girişi ekran kartında yok o yüzden oturmuyor o dişlerin girişi eski ekran kartlarının girişinde vardı. Ben sorunu VGA-HDMI dönüştürücü alarak çözdüm 30TL'ye mal oldu.
402050

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı