Çözüldü Dwm.exe %100 GPU kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozcannrex

Hectopat
Masaüstü Pencere Yöneticisi diye bir uygulamanın GPU'yu %90 ve üzeri kullandığını görüyorum bazen ekranda gidip geliyor işlem önceliğini düşük falan yaptım ama hala %90 kullanıyor bunu nasıl kapatabilirim?

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    7,7 KB · Görüntüleme: 145
Çözüm
Selam. Son zamanlarda herkes ayni problemlerden sikayetci. Ekran karti surucunden kaynaklaniyor olabilir. NVIDIA ise surum dusurmeyi deneyebilirsiniz. Once DDU ile ekran karti surucunu kaldirmayi unutma.

Bilmiyorum ama isterseniz deneyelim Windows+r ile çalıştırı açıp services.msc yazın ve masaüstü pencere yöneticisi veya adı her neyse onu bulup devre dışı bırakmayı deneyin.

Bulamadım çıkmıyor.

Kartınız anormal derecede kullanıma giriyor. Windows'un yeni güncellemelerini bekleyin belki onlar sizin sorununuzu çözebilir.

Daha az önce BIOS güncellemesi yaptım ama hala aynı.

Kartınız anormal derecede kullanıma giriyor. Windows'un yeni güncellemelerini bekleyin belki onlar sizin sorununuzu çözebilir.

Dwm.exe dosya konumunda buldum silsem nasıl olur?

resim_2022-08-14_130158869.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulamadım çıkmıyor.

Daha az önce BIOS güncellemesi yaptım ama hala aynı.

Dwm.exe dosya konumunda buldum silsem nasıl olur?Eki Görüntüle 1485284

Silersen Windows açılmaz. Benim de bu sorunum var masaüstünde hiçbir şey açık değilken bile %100 / %60 / %80 değişerek kullanıyor genelde %100. ekran kartım Gigabyte Gaming RTX 3090.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Son zamanlarda herkes ayni problemlerden sikayetci. Ekran karti surucunden kaynaklaniyor olabilir. NVIDIA ise surum dusurmeyi deneyebilirsiniz. Once DDU ile ekran karti surucunu kaldirmayi unutma.

Çözüm

Geri
Yukarı