DX 10.1 anakarta DX 12 ekran kartı takılır mı?

Corst

Centipat
Yer
Uluslararası Uzay İstasyonu
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ekran kartımı yükseltmek istiyorum.
Alacağım Ekran Kartı bu.

Sistemim:

i5-3570K.
GeForce GT-640 (yükseltiyorum)
8 GB RAM.
400W Power Supply.
H61M-S2PV (anakart)
Windows 7.

Anakartımın üstünde DX 10.1 yazıyor. Sorum şu alacağım ekran kartı DX 12 destekli.
Uyumluluk sorunu çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bildiğim kadarı ile bir sorun olmuyor. Ayrıca neden BIOSTAR ekran kartı aldığınızı merak ettim? O fiyata Gigabyte RX 570'te alabilirsiniz.

İşletim sisteminiz Windows 10 olmadığı için DX 12 kullanamazsınız. Eğer Windows 10 yapar iseniz kullanabilirsiniz. Ek olarak o ekran kartı yerine biraz daha koyun ve bunu alın.

İşletim sisteminiz Windows 10 olmadığı için DX 12 kullanamazsınız. Eğer Windows 10 yapar iseniz kullanabilirsiniz. Ek olarak o ekran kartı yerine biraz daha koyun ve bunu alın.
Bilgisayarım eski olduğu için hdmi to vga almam gerekli. Param buna yetiyor. 8gb modeli stockta az kaldığı için ve ucuz olduğu için alıyorum.

Merhabalar arkadaşlar, ekran kartımı yükseltmek istiyorum.
Alacağım Ekran Kartı bu.

Sistemim:

i5-3570K.
GeForce GT-640 (yükseltiyorum)
8 GB RAM.
400W Power Supply.
H61M-S2PV (anakart)
Windows 7.

Anakartımın üstünde DX 10.1 yazıyor. Sorum şu alacağım ekran kartı DX 12 destekli.
Uyumluluk sorunu çıkar mı?

Ekran kartını taktınmı taktıysan bir sorun oldumu bende lacamda ama DX10 anakartım var cevaplarsan güzel olur

Anakartın üzerindeki DX sürümü bildiğim kadarıyla anakart üstündeki paylaşımlı ekran kartıyla alakalı. Harici ekran kartlarını kısıtlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı