DxDiag'da ekran Intel(r) 620 oluşturucu ise NVIDIA 930MX

Ertan Yüce

Centipat
Selamun aleyküm arkadaşlar.
Bende bir sorun var. Resimlerde de olduğu gibi ekran kartı olarak Intel(r) 620 oluşturucu ise NVIDIA 930MX olarak algılanıyor.
Resimleri de taktim edeyim isterseniz:

ss 1.PNG

Bu da diğer resim:

ss 2.PNG

Gördüğünüz gibi VRAM'lar Vs. de gözükmüyorum. Ne bileyim biraz araştırdım bir tuş mu ne varmış ama benim klavyemde öyle bir tuş yok şahsen.
Eğer bilginiz varsa yardımcı olmanızı dilerim ve sizlere kolaylık ve daha bir anlayışlılık katması açısından bilgisayarımın aynı tuş takımını kapsayan resmi atma gereği duydum:

Tuşlar.PNG

Şu şekilde hani bunu atma sebebim hangi tuş o hızlandıran mıdır ne zırt ise o tuş olabilir yani klasik tuş hepsi.
İnşallah yardımcı olabilirsiniz. :)

Aleyküm Selam. Ben bir sorun göremedim. Daha doğrusu ne anlatmaya çalıştığınızı da anlayamadım. Oluşturucu kart görüntüyü ekrana vermiyor; dahili GPU aracılığıyla görüntü ekrana geliyor. Yani işin ağır kısmını oluşturucu kart yükleniyor. Gerekli zamanlarda durum bu.

Aleyküm Selam. Ben bir sorun göremedim. Daha doğrusu ne anlatmaya çalıştığınızı da anlayamadım. Oluşturucu kart görüntüyü ekrana vermiyor; dahili GPU aracılığıyla görüntü ekrana geliyor. Yani işin ağır kısmını oluşturucu kart yükleniyor. Gerekli zamanlarda durum bu.
Tamam Teşekkür Ederim :)

Geri
Yukarı