DXRacer Nex vs. Adore Gaming vs. Rampage KL-R9

Bütçe
2000

PEGASUS7

Hectopat
Daha fazla  

3 koltuk arasında seçim yapamadım. Koltuklar hakkında bilgisi olan var mı?

Bütçe 2000 TL belirledim. Aşmak istemiyorum.

Xdriver, XPrime, Hawk vs. gibi ürünleri eledim.

Özellikle XPrime için satış sonrası destek çok kötü...

Hawk oturma kısmı tahta sandalye gibi...

Xdriver isminden dolayı sattığını düşünüyorum.

Rampage fazla güvenmiyorum ama listeye ekledim yine de.

Son düzenleyen: Moderatör:

3 koltuk arasında seçim yapamadım. Koltuklar hakkında bilgisi olan var mı?

Bütçe 2000 TL belirledim. Aşmak istemiyorum.

Xdriver, XPrime, hawk vs. gibi ürünleri eledim.

Özellikle XPrime için satış sonrası destek çok kötü...

Hawk oturma kısmı tahta sandalye gibi...

Xdriver isminden dolayı sattığını düşünüyorum.

Rampage fazla güvenmiyorum ama listeye ekledim yine de.

Rampage'yi çıkarıp XDrive'ı eklemek daha mantıklı. XDrive'ı kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar bende deneyimlediğimde beğenmiştim yakın zamanda sancak veya 15'li serisini almayı düşünüyorum. Size de XDrive'a göz atmanızı tavsiye ederim.

Rampage ürünlerinden vazgeçtim. Koltukları aşırı plastik duruyor ve nedense sağlam hissi oluşturmadı bende.

Extra olarak xDrive Göktürk Oyuncu Koltuğu Serisi listeye aldım.(göktürk kumaş olarak gözüküyor)

Aslında kumaş koltuk kullanmak istiyorum ama piyasada adam akıllı kumaş koltuk yok.

Zio yu araştırdım onlarda pek içime sinmedi.

Xmax ve xrancer bunları da eledim.

Aslında Türkiye'ye gönderimi olsa TITAN series gaming chairs | Secretlab US bu bayağı bayağı iyi koltuk ama resmen merdiven altı firmalara el mahkumuz...

Secretlab Türkiye'ye gönderimi olsa eminim kimse başka koltuk almazdı.

Ben xDrive kullanıyorum ve memnunum, diğer marka kullanan arkadaşlarımda var dxracer ürünü ithal, adore ürünleri Çin üretimi bundan dolayı arkadaşlarımdan sorun yaşayanlar oldu bir kol ya da ayak kırılması sorununda parça tedariğinde çok bekletiyorlar XDrive'ın avantajı yerli ürettiği için destekleri iyi ve mağazasında incelediğimde göktürk modelleride artık deri üretildiğini gördüm ona onu bir sorabilirsiniz kumaş var mı yok mu diye ama ürünler kaliteli, deri mi kumaş mı dersen bence deri çünkü kumaş terleme durumunda teri emdiği için uzun vadede koku kumaşta sorun yaratıyor.

Rampage'yi çıkarıp XDrive'ı eklemek daha mantıklı. XDrive'ı kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar bende deneyimlediğimde beğenmiştim yakın zamanda sancak veya 15'li serisini almayı düşünüyorum. Size de XDrive'a göz atmanızı tavsiye ederim.

Uzun uzun xDrive da dahil bütün oyuncu koltuklarını inceledim.

XPrime, xmax, xrance, zio, hawk, uzay ofis bunlar bildiğin merdiven altı firma gibiler. O kadar çok şikayet eden olmuş ki insan bunları okuyunca almaktan vazgeçiyor zaten.

Dxracer xDrive ve calitte ye göre daha kaliteli olarak gözüküyor ama aşırı pahalı...

xDrive ve calitte orta halli tercih edilebilir duruyor.

Listeye.

Cougar Armor Pro da ekliyorum.

COUGAR Armor Pro Black Oyuncu Koltuğu Fiyatları ve Özellikleri

Büyük ihtimal indirim kovalayıp bu ürünü almayı düşünüyorum. Yani süper ekonomimiz sayesinde belki de 900 TL vereceğimiz koltuklara 3000.4000 TL vermek zorunda kalıyoruz...

MSI MAG CH120X ve HP Omen citadel de baktım koltuklar arasında ve çok kaliteli koltuklar ama 3500 4000 küsur olmuş şaka gibi...​

Uzun uzun xDrive da dahil bütün oyuncu koltuklarını inceledim.

XPrime, xmax, xrance, zio, hawk, uzay ofis bunlar bildiğin merdiven altı firma gibiler. O kadar çok şikayet eden olmuş ki insan bunları okuyunca almaktan vazgeçiyor zaten.

Dxracer xDrive ve calitte ye göre daha kaliteli olarak gözüküyor ama aşırı pahalı...

xDrive ve calitte orta halli tercih edilebilir duruyor.

Listeye.

Cougar Armor Pro da ekliyorum.

COUGAR Armor Pro Black Oyuncu Koltuğu Fiyatları ve Özellikleri

Büyük ihtimal indirim kovalayıp bu ürünü almayı düşünüyorum. Yani süper ekonomimiz sayesinde belki de 900 TL vereceğimiz koltuklara 3000.4000 TL vermek zorunda kalıyoruz...

MSI MAG CH120X ve HP Omen citadel de baktım koltuklar arasında ve çok kaliteli koltuklar ama 3500 4000 küsur olmuş şaka gibi...​

Hp benim de çok hoşuma gidiyor bir önce baktım 150 daha zam gelmiş sürekli fiyat artıyor. Cougar da 2.360 lira pahalı mı bilmiyorum daha önce kaç para idi.

Geri
Yukarı