Dying Light 1 48 TL'den 591 TL'ye çıktı!

lokman369

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben indirimlerin başladığını bugün öğrendim ve girip fiyatlara bakmak istedim. Sosyal medyada Dying Light 1'in 11 TL olduğu gözüküyordu kendim baktığımda 591 TL olmuş ve üstüne üstlük Dying Light 2 mağaza sayfası bölgenizde desteklenmemektir diyor. Neden böyle oluyor bilen var mı hata mı yoksa gerçekten zam mı? İyi günler tekrardan.

Dosya Ekleri

• Ekran A3213PNG.PNG
    Ekran A3213PNG.PNG
    1,4 MB · Görüntüleme: 137
Merhaba arkadaşlar ben indirimlerin başladığını bugün öğrendim ve girip fiyatlara bakmak istedim. Sosyal medyada Dying Light 1'in 11 TL olduğu gözüküyordu kendim baktığımda 591 TL olmuş ve üstüne üstlük Dying Light 2 mağaza sayfası bölgenizde desteklenmemektir diyor. Neden böyle oluyor bilen var mı hata mı yoksa gerçekten zam mı? İyi günler tekrardan.
Zam geldi.

zamanında 30 tl boşa gitti diye üzülmüştüm bu oyuna (steam)

Bu kadarı fazla değil mi ya :D

Zamanında Steam dolara geçmeden önce de DL1 zam yemişti ve fiyatı böyle olmuştu. Ayrıca artık neyin fazla neyin az olduğuna şaşırmamanız gerekiyor.

Geri
Yukarı