Dying Light 1 "girmek yasaktır" Steam başarımı nasıl yapılır?

Toplam 8 tane karantina bölgesini tamamlamamı istiyor. Fakat ben hepsini tamamlamama rağmen başarım 6 da takılı kaldı. Sebebi nedir?
Atladığınız birşey olabilir mi? Normalde tüm karantina bölgelerini tamamlarsanız başarım açılır.

Atladığınız bir şey olabilir mi? Normalde tüm karantina bölgelerini tamamlarsanız başarım açılır.

Bunlardan 5'ini Gecekondu'da ve 3'ünü Eski Şehir'de bulacaksınız. Bölgeyi keşfederek tüm Damlaları toplamak veya yuvayı temizlemek gibi görevler olacak.

Atladığınız birşey olabilir mi? Normalde tüm karantina bölgelerini tamamlarsanız başarım açılır.

Bunlardan 5'ini Gecekondu'da ve 3'ünü Eski Şehir'de bulacaksınız. Bölgeyi keşfederek tüm Damlaları toplamak veya yuvayı temizlemek gibi görevler olacak.
oyunu %100 bitirdim 4 tane karantina bölgesi varoşlar adlı haritada geriye kalan 4 ü ise tarihi şehirde hepsini en az 2 kere tamamladım ama başarım tamamlanmıyor

Varoşlar bölgesinde 5 tane, tarihi şehir de 3 tane karantina bölgesini tamamlamanız gerekiyor.

Bırakacağım videoda ki karantina bölgelerinin hepsini tamamladığınız zaman başarım gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Varoşlar bölgesinde 5 tane, tarihi şehir de 3 tane karantina bölgesini tamamlamanız gerekiyor.

Bırakacağım videoda ki karantina bölgelerinin hepsini tamamladığınız zaman başarım gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teşekkür ederim keşfetmediğim bölgeleri tamamlayınca başarım oldu <3

Yeni konular

Geri
Yukarı