Dying Light 1 için grafik ayarı önerisi

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Dying Light 1'de görseldeki çözünürlüklü ayarlarını uyguladım, FPS'im gayet iyi oldu. Fakat yazılar okunmayacak duruma geldi. Peki hem bunun gibi FPS'i gözle görülür şekilde yükselten hem de yazıları okuyabileceğim bir grafik ayartı öneriniz var mı?

Ekran görüntüsü 2023-04-08 222756.png

Dying Light 1'de görseldeki çözünürlüklü ayarlarını uyguladım, FPS'im gayet iyi oldu. Fakat yazılar okunmayacak duruma geldi. Peki hem bunun gibi FPS'i gözle görülür şekilde yükselten hem de yazıları okuyabileceğim bir grafik ayartı öneriniz var mı?

Eki Görüntüle 1732787
Çözünürlüğü 800x600 veya 1024x768 yapabilirsiniz hocam. Bir de öyle deneyin.

800x600 yaptım az geldi. 940x780 yaptım iyi şu an. En azından okunuyor. Sağ olun.

Oyun içinden yapılan ayarlara göre daha fazla FPS artışı sağlamak için. Ki işe yarıyor

Anladım. İmzanızda Ryzen 7 5825U var ama laptopmış. Ben sisteminiz iyi diye düşünmüştüm.

Laptop iyi bir nevi ama böyle oyunlarda FPS biraz az oluyor. 1080P'de 20-30 alıyordum. 720p yapınca da 40-50 oldu. Dedim niye daha fazla olmasın yaptım bu ayarları.

Anladım. Dying Light bayağı güzel oyun. Nedense çok seviyorum ben. Kötü grafik bile olsa oynamaya değer bir oyun.

Anladım. Dying Light bayağı güzel oyun. Nedense çok seviyorum ben. Kötü grafik bile olsa oynamaya değer bir oyun.
Bende bayağı seviyorum. The walking dead'i 3 kere bitirmiş biri olarak zombi oyunları baya sarıyor. The Walking Dead'in kendi oyunu bu kadar sarmıyor ama nedense.

Ben zombilerle alakalı sadece Left 4 Dead 2 oynadım arkadaşlarla onu da bayağı az oynadık bir de day break izlemişdim ona rağmen sarıyor beni. The Walking Dead yapımcıları da Telltale yapımları beni hiç açmıyor bende oynamışdım beğenmedim.

Geri
Yukarı