Çözüldü Dying Light 2 + Brecken + Rais Bundles nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İbrovic

Femtopat
Daha fazla  
Dying Light 2 alacağım fakat böyle bir manzara ile karşılaştım. Çok saçma olduğu için şüphelenip sormaya karar verdim. Eğer bu paketi alırsam Dying Light 2 geliyor mu?

1685176570384.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Soldaki paket oyunun kendisini ve 2 adet DLC'sini içeriyor. Şimdilik Bloody Ties haricindeki bütün DLC'ler oynanış olarak yeni bir şey sunmuyor, görünüş ve silah elde etmeni sağlıyor. Daha avantajlı olduğu için soldaki paketi alabilirsin.
Soldaki paket oyunun kendisini ve 2 adet DLC'sini içeriyor. Şimdilik Bloody Ties haricindeki bütün DLC'ler oynanış olarak yeni bir şey sunmuyor, görünüş ve silah elde etmeni sağlıyor. Daha avantajlı olduğu için soldaki paketi alabilirsin.

Çözüm
Bende oyunu alacaktım. Soldaki paket Dying L. 2 nin kendi satış sayfasında çıkmıyor. DY1 in satış sayfalarında yakaladım. Hem daha ucuz hemde 2 adet DLC var

Soldaki paket oyunun kendisini ve 2 adet DLC'sini içeriyor. Şimdilik Bloody ties haricindeki bütün DLC'ler oynanış olarak yeni bir şey sunmuyor, görünüş ve silah elde etmeni sağlıyor. Daha avantajlı olduğu için soldaki paketi alabilirsin.

DLC'ler çok önemli değil sadece normal oyun artı 2 DLC nasıl daha ucuz oluyor anlamamıştım. Teşekkür ederim.
Bende oyunu alacaktım. Soldaki paket Dying L. 2 nin kendi satış sayfasında çıkmıyor. DY1 in satış sayfalarında yakaladım. Hem daha ucuz hemde 2 adet DLC var
Aynen indirim yüzdeleri farklı fakat nedenini bilmiyorum.

Geri
Yukarı