Dying Light 2 çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Stainn

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce PC topladım ve sorunsuz çalışıyor. Lakin arkadaşımla Dying Light 2 oynarken 10 dakikada bir çökme sorunuyla karşılaşıyorum ne bir hata kodu ne de başka bir şey çıkıyor. Internette runtime_dx11.dll dosyasını silince düzeldiğini gördüm ama işe yaramadı. Dosyaların bütünlüğünü doğruladım ekran kartı driverlarımı güncelledim ama gene de düzelmedi. Sizce nasıl çözebilirim?

Hocam,cmd winget upgrade --all komutunu uygulayin sonra Y yes ,guncel olmayan suruculeriniz varsa günceller, yeniden cmd sfc/scannow komutunu uygulayin ,sisteminizdeki hatalari duzeltir

Sürücüleri.

Hocam, CMD winget upgrade --all komutunu uygulayin sonra y yes, guncel olmayan suruculeriniz varsa günceller, yeniden CMD sfc/scannow komutunu uygulayin, sisteminizdeki hatalari duzeltir.

Sürücüler güncel hocam ama onun dışında dediğiniz komutu denedim ve hatalı dosya buldu şimdi deneyeceğim oynamayı eğer çözülmezse tekrar yazarım sağ olun.

Hocam,cmd winget upgrade --all komutunu uygulayin sonra Y yes ,guncel olmayan suruculeriniz varsa günceller, yeniden cmd sfc/scannow komutunu uygulayin ,sisteminizdeki hatalari duzeltir
Olmadı hocam maalesef başka bir fikriniz var mı

Son düzenleme:
Sürücüleri.

Sürücüler güncel hocam ama onun dışında dediğiniz komutu denedim ve hatalı dosya buldu şimdi deneyeceğim oynamayı eğer çözülmezse tekrar yazarım sağ olun.

Hocam Visual ++lar güncel degilse o komutuda uygulamanizi tavsiye ederim, oyundaki sorununuzu cozermi bilmem ama PC sağlığı için önemli, komutlar, MSI Afterburner ile sisteminizi takip etmenizi öneririm, hatanin kaynagini bulabilirsiniz

Sürücüleri.

Olmadı hocam maalesef başka bir fikriniz var mı?

Hocam Visual ++lar güncel degilse o komutuda uygulamanizi tavsiye ederim, oyundaki sorununuzu cozermi bilmem ama PC sağlığı için önemli, komutlar, MSI Afterburner ile sisteminizi takip etmenizi öneririm, hatanin kaynagini bulabilirsiniz.

Hocam konuyu hortlatıyorum ama benim oyunda çöküyor her şeyim güncel sorunu çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı