Dying Light 2 Ertelendi!

Onun üstüne de bu. Umarım hakim olan bu kargaşa bir an önce son bulur da kesin bir tarih verilir. Çıktığından bu yana takip ettiğim bir oyun ve 2. oyununu merakla bekliyorum. Tekrardan umuyorum ki oyun tam haliyle çıktığında bizleri üzmez.

Arkadaşlar oyun çıkar çıkmaz steam den kodunu alacağım. Kurduğumuz sisteme ait parçanın hediyesiydi ancak oyun tarzı bana hitap etmiyor. Düşünen arkadaşlar bana mesaj atabilir.
Arkadaşlar oyun çıkar çıkmaz steam den kodunu alacağım. Kurduğumuz sisteme ait parçanın hediyesiydi ancak oyun tarzı bana hitap etmiyor. Düşünen arkadaşlar bana mesaj atabilir.

ASUS'un kampanyasıyla aldınız galiba. DL 2'nin kodunu vermek isterseniz ben alabilirim.

Düzeltme: Satıyormuşsunuz, ben ücretsiz zannettim :D

Geri
Yukarı