Çözüldü Dying Light 2 fareyi hızlı çevirince donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kasım Ak

Hectopat
RAM
32gb kingston
Ekran kartı
rtx36060 asus dual 12gb
Anakart
ROG STRIX B365-F GAMING
İşlemci
İ5 9400F
Merhaba, Dying Light 2 oyununda fareyi hızlı çevirince fare duruyor ama yavaş çevirince sıkıntı çıkmıyor. Oyunu 4K'ya alınca ya da çizim mesafesini arttırınca bu sefer hafif hızlı çevirsem bile fare donuyor, bu sorun bir tek bendemi var? Daha önce başka bir yerde böyle bir şey yaşamadım. Farem Razer DeathAdder v3.

Hocam bu oyun dışında başka bir oyunda bu sorunu yaşamadıysanız sorun oyunda demektir hassasiyet ayarlarını kontrol edin isterseniz Motion blur kapatın bir etkisi olur belki kullandığınız ekipmanlar kaliteli çünkü ekipmanlarda sorun olması pek olası değil.

Hocam bu oyun dışında başka bir oyunda bu sorunu yaşamadıysanız sorun oyunda demektir hassasiyet ayarlarını kontrol edin isterseniz Motion blur kapatın bir etkisi olur belki kullandığınız ekipmanlar kaliteli çünkü ekipmanlarda sorun olması pek olası değil.

Bende öyle düşünüyorum ama başkasında oluyor mu acaba? Bunun için Reddit'e falan da yazacağım belki orada bir şey çıkar.

Hocam ertesi gün oyuna girdiğimde sıkıntı gitmişti, sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı