Dying Light 2 GTX 1650 Ti hangi ayarlarda oynatır?

Bende

YouTube'dan baktım ama en kötü medium 60 FPS alırım gibime geliyor

Dostum sizin kartınız düz masaüstü karşılığı 1650'dir ve o videolara bakarsanız low'da 50 FPS altına düştüğünü görürsünüz videolarda. Dediğiniz performansı 1650 Super falan verebilir. Ayrıca RAM'de yeterli değil. Bu oyun LOW'da 4 GB VRAM harcıyor zaten. Çok beklentinizi büyük tutmayın.

Dostum sizin kartınız düz masaüstü karşılığı 1650'dir ve o videolara bakarsanız Low'da 50 FPS altına düştüğünü görürsünüz videolarda. Dediğiniz performansı 1650 Super falan verebilir. Ayrıca RAM'de yeterli değil. Bu oyun Low'da 4 GB VRAM harcıyor zaten. Çok beklentinizi büyük tutmayın.

Bende ona göre bakıyorum zaten 1650 Ti ile çeken yok benmi yanlış bakıyorum sizmi yanlış bakıyorsunuz anlamadım1650 Ryzen 3 ile adam 55 60 FPS arası alıyor yüksekte ben de hadi benim PC im iş yapmasım medium 55 FPS alır yanılıyor muyum?

Bende ona göre bakıyorum zaten 1650 Ti ile çeken yok benmi yanlış bakıyorum sizmi yanlış bakıyorsunuz anlamadım1650 Ryzen 3 ile adam 55 60 FPS arası alıyor yüksekte ben de hadi benim PC im iş yapmasım medium 55 FPS alır yanılıyor muyum?

Çünkü o adamın RAM'leri çift kanal 16 GB dostum. Dizüstü ile masaüstü aynı performansı vermez. Siz RAM tarafında da dezavantajlısınız onu anlatmaya çalışıyorum. Çift kanal 16 GB RAM büyük fark yaratıyor.

Dostum sizin kartınız düz masaüstü karşılığı 1650'dir ve o videolara bakarsanız low'da 50 FPS altına düştüğünü görürsünüz videolarda. Dediğiniz performansı 1650 Super falan verebilir. Ayrıca RAM'de yeterli değil. Bu oyun LOW'da 4 GB VRAM harcıyor zaten. Çok beklentinizi büyük tutmayın.
1650ti ile 1650 super arasındaki fark çok az.
Laptopmu?

Yeni konular

Geri
Yukarı