Steam Dying Light 2 indirime girer mi?

nrywq4

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hepinize selam. Sizlere sorum şudur Epic Games'de Dying Light 1 Tthe following+Dying Light 2 191 TL'ye satılıyor sizce alınır mı? Yoksa Steam de indirime girmesini mi beklemeliyim? Epic Games'i fazla sevmiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize selam. Sizlere sorum şudur Epic Games'de Dying Light 1 Tthe following+Dying Light 2 191 TL'ye satılıyor sizce alınır mı? Yoksa Steam de indirime girmesini mi beklemeliyim? Epic Games'i fazla sevmiyorum da.
Sevmiyorum diye bir şey yok, indirime girebilir ama 200 TL fazla bayılırsın. Al epicten geç. Anlamıyorum epic öcü falan mı? Herkesin ağzında steam lafı dolanıyor. Adamlar aynı oyunu sunuyor, ucuzu al paran cebine kalsın. Launcher yavaş diye senin oyun zevkini baltalamıyor ki.

Dying Light serisinin amacı sadece koşmak gibi geldi bana ama Dying Light 1'i beğenmiştim, şu sıralar fiyat falan düşünmeyin. Zaten Türkiye'den çekilecek, fırsat değerlendirin.

191 TL'ye o bundle gayet uygun. Ama sevmiyorsanız fazla para verip Steam'den alın tabii. Fakat bundan sonra Steam'de daha uygun fiyatlara gelmeyecektir diye düşünüyorum.

Sevmiyorum diye bir şey yok, indirime girebilir ama 200 TL fazla bayılırsın. Al Epic'ten geç. Anlamıyorum Epic öcü falan mı? Herkesin ağzında Steam lafı dolanıyor. Adamlar aynı oyunu sunuyor, ucuzu al paran cebine kalsın. Launcher yavaş diye senin oyun zevkini baltalamıyor ki.

Buradaki amaç Steam TL'den çıkıyor ya belki uzun vadede Steam'den almak daha karlı olabilir diye düşünmüştüm aldım zaten Epic'ten de haklısınız aslında ben de dahil olmak üzere çoğu kişi sebepsiz bir Epic ön yargısı taşıyor.

Dying Light serisinin amacı sadece koşmak gibi geldi bana ama Dying Light 1'i beğenmiştim, şu sıralar fiyat falan düşünmeyin. Zaten Türkiye'den çekilecek, fırsat değerlendirin.

Dynight light 1'i deneyimledim 2.oyunundaki mekanikleri beğendiğim ve hikayenin devamını merak ettiğim için alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı