Dying Light 2 indirime girer mi?

443652

Hectopat
Bence yakın zamanda ufak ufak indirime girmeye başlayacak neden derseniz çünkü firma 1. oyunda sürekli güncelleme getirerek oyunu canlı tutup oradan para kazandılar. Aynısını Dying Light 2 için de yapacaktırlar bence, bu yüzden hep güncelleme getirip hem de büyük indirime sokacaklar gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neymiş Dying Light2 100TL'ye 50 TL'ye düşcekmiş çok beklersiniz. (çokomel adam)
Bu söz aklıma geldi sadece.

banlamayın dolaylı yoldan fikrimi sundum sadece

Bende indirim bekliyorum. İndirime girer ama ne kadar girer onu bilemiyoruz. Epic kuponuyla şu an 220 liraya alınabiliyor zaten. Bu civarlara değil de 350'den 300'e düşecekse pek bir anlamı yok açıkçası.

İndirim gelse bile baya bug var. Oyunun başı falan kolay, zombileri öldürmek ve insanları öldürmek aşırı kolay, silah sallama animasyonları 1. oyuna benziyor ama daha kötü. Bilmiyorum bütün olarak 1. oyundan daha kötü geldi ki sadece karşılaştırma izledim ve 1. oyunun birazını izledim ve 2. oyunun birazını başkasından izledim. Envanterde rpg oyunu gibi gözüküyor tabii hani tam doğru terim olmayabilir ama. Aşırı ucuz olmadan alınmaz 349 TL haketmiyor. 99 TL`ye onun yerine 1. oyunun Platinum edition alınır daha iyi bana göre.

Bence yakın zamanda ufak ufak indirime girmeye başlayacak neden derseniz çünkü firma 1. oyunda sürekli güncelleme getirerek oyunu canlı tutup oradan para kazandılar. Aynısını Dying Light 2 için de yapacaktırlar bence, bu yüzden hep güncelleme getirip hem de büyük indirime sokacaklar gibi.
Yakın zamanda büyük bir indirim yok, öylesine bir zamanda da indirime sokacaklarını düşünmüyorum, belki Remote Play Together veya Die-a-lot(bu indirim Rogue-Like indirimi de olabilir tam emin değilim) indiriminde girebilir.

Neymiş Dying Light2 100TL'ye 50 TL'ye düşcekmiş çok beklersiniz. (çokomel adam)
Bu söz aklıma geldi sadece.

banlamayın dolaylı yoldan fikrimi sundum sadece
Girecek mecburlar bunlar dev oyun firması değil ki, bir sonraki oyunu çıkarmak için mecburen fiyat düşürüp sürekli güncelleme getirecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı