Sürprizbozan Dying Light 2 nasıl başlayacak?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yakın zamanda Dying Light 2 çıkıyor 1.oyunun sonunda the Following'in sonunda 2 ayrı son var: 1.son nükleer son, 2.son zombi olma sonu, Dying Light 2 çıkıyorsa 2.sondan devam ediyor, peki Kyle'a ne oldu yaşamıyor mu? Tabii ki de yaşıyor hayatta ama... İnfekte olarak belki 2.oyunda görürüz ha bu arada Dying Light 2 için ön sipariş verenler belirtebilir mi? Merak ediyorum, ben verdim good night good luck iyi geceler iyi şanslar - Kyle Crane.

Kyle Crane artık The Following final bölümünde gerçek son olan bir zombi, yani ya öldü ya da evrimleşmiş bir zombi oldu. Ha, 2. oyunda görür müyüz? Sanmıyorum. Öyle ya da böyle onun hikayesi bitti.

Kyle Crane artık The Following final bölümünde gerçek son olan bir zombi, yani ya öldü ya da evrimleşmiş bir zombi oldu. Ha, 2. oyunda görür müyüz? Sanmıyorum. Öyle ya da böyle onun hikayesi bitti.
Bitti mi crane night hunter oldu ve bana göre 2. oyunda göreceğiz. Ama ikinci oyun pahalı :(

Dying Light 1'de ki Kyle Crane'in hikayesi Night Hunter yani Gece Avcısına dönüşmesiyle son buldu. Nükleer bombayla bitirmek oyunun senaryodaki gerçek sonu değil. 2. oyunda ise 1. oyunun hikayesinden bağımsız olacaklarını söylediler. 2. Oyunda Kyle Crane'i sadece bir kostüm olarak görebiliriz belki. Bu arada Harran'dan dışarı virüsü yayılmasını sağlayan Gece Avcısı (Kyle Crane) idi.

Bitti mi? Crane Night Hunter oldu ve bana göre 2. oyunda göreceğiz. Ama ikinci oyun pahalı. :(
Ne yazık ki orijinal karakterlerin hiçbiri devam oyununda olmayacak, geliştiriciler tarafından erkenden belirtilmişti. Kaynak bulabilirsem atacağım ancak durum böyle. 2. oyununda Aiden Caldwell'in hikayesine odaklanacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı