Dying Light 2 nasıl bir oyun?

Makaleler
18
Yer
İzmir
Fikirlerinizi merak ediyorum. İzlediğim video ve incelemelerde çoğunluğu oyunu beğenmiş, sadece parkur mekaniğinin ham olduğunu, cilalanması gerektiğini, ve oyunda sizin istemediğiniz yerlere zıplayıp/hareket ettiğini (sanırsam hassasiyet ile alakalı) söylüyorlar. Benim hoşuma gitmeyen düşmanların üstündeki can barları ve parkurun biraz yavaşlatılıp hamlaştırılmış olması. Şu an listemde, birkaç hafta içinde ön sipariş yapasım var. 2 Aralık'da canlı yayını olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dying Light 2 yi betası falan mı vardı? Dying Light 1 gayet güzeldi. Parkur mekanikleri fazla iyiydi artı olarak da oyunda gelişim hissi üst düzeydeydi hikaye olarakta Harran'da geçmesi güzel bir detaydı. 2 de yalnız bildiğim kadarıyla yönetmeni falan değişti oyunun üretim aşamalarında sorun çıktı iyi bir şey bekliyoruz ama patates çıkma olasılığı da yüksek. Erken atlayıp ön sipariş vermeyin incelemeler bir gelsin ona göre hareket edersiniz.

Parkurun oyunda geliştikçe hızlanacağını daha pürüzsüz ve hızlı olacağını düşünüyorum bunun dışında oyun fazlasıyla korkutucu gerilimi çok iyi veriyor izlediğim gece videolarına bakılırsa.

Her türlü alacağım. Sonum tefeci gibi duruyor ama hayırlısı :)
Parkur mekanikleri hoş ama biraz hantal gibi duruyor.
Çatışma olayını daha iyi yapmışlar gibi, kaçınmak daha rahat olur sanırım.
Bana göre iyi bir oyun olacak.

Yahu Dying Light 1'i 6 senedir çok severek izleyen ve oynayan biri olarak Dying Light 2'nin parkur mekanikleri bana robotik gibi geldi. Adam binanın tepesinden betona atlamadığı sürece afallamıyor veya zorlanma sesi falan da çıkarmıyor. Dying Light 1'de böyle değildi daha çok gerçekçilik hissi veriyordu. En azından bana öyle geldi.

Ön sipariş vermemin sebebi fiyatı artma olasılığı. Techland Mayıs ayında ön siparişe açtığında dolar 8.25₺ civarlarındaydı, şu an 12.43₺. Cyberpunk 2077'yi aldığıma pişman olmuştum hatalardan, ve söz verdikleri içeriklerin olmamasından dolayı, ama Dying Light 2'den umudum var. Umarım hikaye ve seçimleri ayarlamışlardır. İnceleme yapanlar seçimlerin gayet tatminkar olduğunu söylediler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ön sipariş vermemin sebebi fiyatı artma olasılığı. Techland Mayıs ayında ön siparişe açtığında dolar 8.25₺ civarlarındaydı, şu an 12.43₺. Cyberpunk 2077'yi aldığıma pişman olmuştum hatalardan, ve söz verdikleri içeriklerin olmamasından dolayı, ama Dying Light 2'den umudum var. Umarım hikaye ve seçimleri ayarlamışlardır. İnceleme yapanlar seçimlerin gayet tatminkar olduğunu söylediler.
İyi bir noktaya değiniz aslında. Şimdilik istek listesine aldım, ay başında alacağım. Çıkış tarihinden sonra duruma göre ya devam ya iade. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı