Dying Light 2 ne zaman kırılır?

BurakKun

Decapat
Daha fazla  
İlk çıktığı zamanlar temmuza kadar kırılır falan diyorlardı. Fakat şu an ben kırılmadı diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun şirketleri hackerlara, oyunu kırmasınlar diye para veriyorlar diyorlardı. Eğer bu doğruysa bu senenin sonuna "belki" kırılır. Ben de kırılmasını bekliyorum.

2023 gibi kırılmış olur da benimki bir tavsiyedir, arkadaşlar kırılmasını beklemekten ziyade 10 liraya paylaşımlı hesaplar alın. Oynayın, şu devirde 10 lira da çok para değil zaten. Beklediğinize değmez kısacası ben onu diyorum.

Oyun şirketleri hackerlara, oyunu kırmasınlar diye para veriyorlar diyorlardı. Eğer bu doğruysa bu senenin sonuna "belki" kırılır. Ben de kırılmasını bekliyorum.
Öyle bir şey olsaydı DENUVO diye bir firma hiç var olmazdı, bırak DENUVO'yu hiçbir DRM koruması var olmazdı piyasada. Her firma para verip kırılmasını geciktirirdi.

DENUVO sürekli gelişen ve güncellenen bir anti-tamper korumasıdır ve aynı sürümü kullanan 2 oyundan biri kırıldığı zaman diğeri de kesin kırılır diyemiyorsunuz çünkü her oyun için aynı algoritmayla çalışan bir DRM koruması koymuyorlar adamlar. Algoritma oyundan oyuna bile değişebiliyor ve tersine mühendislik uzmanlarının bu algoritmayı çözmesi çok uzun zaman alabiliyor.

Oyun şimdiden indirimlere girmeye başladı bile, gidin orijinal alın. Şu an 233₺'den satışta Steam üzerinden, yeni nesil PC oyunlarının 600₺ gibi komik bir sayıdan çıkış yaptığı şu dönemde 233₺ gayet uygun bir fiyatlandırma.

Yok ben illa korsan kullanıcam diyorsanız, EMPRESS son zamanlarda epey bir oyun kırdı DENUVO ile korunan, belki sırada Dying Light 2 vardır kim bilir. Bu durumu EMPRESS'e bağış atarak değiştirebilmek sizin elinizde, hani diyorlar ya "içine virüs koymuyorlarsa bu crackerlar nasıl para kazanıyor?" diye. İşte bağış alarak, sonraki kıracağı oyunu değiştirmek bağışlara bağlı oluyor genelde. EMPRESS'e DL2 için yeterince bağış gelirse onu kırmak için çalışmalara başlayacaktır.

Bu durumda şöyle bir soru oluşuyor, EMPRESS'e para vereceğime neden oyuna verip orijinal satın almıyorum? Bunu ben de anlamlandıramıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı