Dead Island 2 tahmini ne zaman kırılır?

Last Trials

Centipat
Daha fazla  
Bayağıdır bekleniyor fakat hala kırılmadı tahmini ne zaman kırılır bilgisi olan var mı acaba? Oyunun fiyatı çok yüksek olduğu için bu soruyu sordum.

Denuvo koruma sistemi olduğu için yakın bir zamanda kırılmaz. Çok heves edilen bir oyun olmadığı içinde Denuvo koruma süresi bitene kadar pek elleneceğini düşünmüyorum.

Heves edilen bir oyun olmadığını düşünmüyorum ama 1 seneden uzun sürer mi acaba?

10 yıl sonra yayınlanması dışında oyunu özel yapan bir şey yok hala ilk oyun gibi kötü senaryoya sahip buglu bir oyun. Firma Denuvo'ya ödeme yapmayı ne zaman bırakırsa o zaman kırılır ama firmalar genelde 1 yıldan sonra bırakıyor o zaman kesin kırılır.

10 yıl sonra yayınlanması dışında oyunu özel yapan bir şey yok hala ilk oyun gibi kötü senaryoya sahip buglu bir oyun. Firma Denuvo'ya ödeme yapmayı ne zaman bırakırsa o zaman kırılır ama firmalar genelde 1 yıldan sonra bırakıyor o zaman kesin kırılır.

Evet dediğin doğru olabilir oyunu ben hiç oynamadığım için senaryo ve bugları bilmiyorum ama benim hoşuma gitti neyse bekleyeceğiz artık ne zaman kırılır zaman gösterir umarım tez vakitte kırılır.

1689505246428.png

Geri
Yukarı