Dying Light 2 nereden alınmalı?

EmirAzam

Centipat
Daha fazla  
Dying Light 2 almayı planlıyorum. Epic Games'te indirim ve kuponla beraber 236 TL oluyor ama şimdi Steam'e de yaz indirimleri gelecek ne tavsiye edersiniz biraz daha bekleyip Steam'den mi alayım yoksa şimdi 236 TL'ye Epic Games'ten mi alayım.

Dying Light 2 almayı planlıyorum. Epic Games'te indirim ve kuponla beraber 236 TL oluyor ama şimdi Steam'e de yaz indirimleri gelecek ne tavsiye edersiniz biraz daha bekleyip Steam'den mi alayım yoksa şimdi 236 TL'ye Epic Games'ten mi alayım.
Steam'den şaşmayın.

Epic Games'ten alın derim 349 Lira Steam'e vereceğinize 236 Liraya Epic'ten alıp üstüne farklı oyunlar alırsınız.

Steam en iyisi benim için çünkü bende achievement takıntısı var bunları yapmak keyif veriyor. Tabii fiyat anlamında bakarsak kupon zamanı gelirse Epic de daha ucuza alınabiliyor. Ama ben ona rağmen almam. Çünkü program rezalet.

Geri
Yukarı