Satıldı Dying Light 2 ön-satış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Kurduğum sistemin hediyesi olarak gamesplanet hesabı üzerinden Dying Light 1 ve 2 üzerime tanımlandı. Oyun bana hitap etmediği için serinin ilk oyununu arkadaşıma hediye ettim ve gelen Steam kodunun sorunsuz olduğunu da böylece test ettim. İnternette birçok kaynakta araştırma yaptım ve bu oyunun ön-sipariş olarak en uygun 310 liraya satıldığını gördüm. Normalde çıkmasını bekleyip 250 lira civarlarına satmayı düşünüyordum ancak şu an elime biraz para girdisi gerekiyor ve daha uyguna bırakacağım. Düşünen arkadaşlar dönüş yaparsa fiyatı da konuşabiliriz. Sizleri de bilgilendirme açısından ön-sipariş için linkleri bırakayım.

Steam kodu gelene kadar beklemek yerine direkt gamesplanet hesabını devretmeyi düşünüyorum. Böylece kodla benim ilişiğim de kesilmiş olacak. Alan kişi ürün anahtarını Steam üzerinden onaylatıp oyununa sahip olabilecek.

Fiyat: 210 TL olarak başlar pazarlık yapılabilir.
İletişim: Mail yoluyla [email protected], Discord üzerinden ARDA1903#5778.

Son düzenleme:
Hesap içerisinden resim gösterebilir misiniz, oyun ne şekilde gözüküyor?

RX 5600XT ekran kartımın içinden 40 dolarlık kod çıkmıştı. Dying Light 2 için bekletiyordum. 210 TL benim için makul bir fiyat. Sadece güvenebilir miyim onu bilmiyorum.

Hesap içerisinden resim gösterebilir misiniz, oyun ne şekilde gözüküyor?
RX 5600XT ekran kartımın içinden 40 dolarlık kod çıkmıştı. Dying Light 2 için bekletiyordum. 210 TL benim için makul bir fiyat. Sadece güvenebilir miyim onu bilmiyorum.
Resimleri paylaşacağım arkadaşlar.
1600619610990.png

Adsız.png

1600619627546.png

En son hesaba aktivasyon kodu tanımlanacak burada olduğu gibi.
Güven açısından sorun olmaması için direk hesabı vereceğim alan kişiye hocam. Benim gelecek kodla herhangi bir ilişiğim olmayacak. Hatta hesabın ve resimlerin bana ait olduğunu görmeniz için maile bakabilirsiniz.
Satılmıştır. @F4tihh hocama teşekkürler. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı