Dying Light 2 optimizasyonu iyi mi?

Daha dün girdim. Son gelen güncellemeden sonra bayağı iyi olmuş optimizasyon. Ben ilk oynadığımda 1650 ile oynadım ve düşük ayarlarda 50-60 görüyordu. Dün RTX3050 ile girdim yüksek-en yüksek demeden oynadım.

Daha dün girdim. Son gelen güncellemeden sonra bayağı iyi olmuş optimizasyon. Ben ilk oynadığımda 1650 ile oynadım ve düşük ayarlarda 50-60 görüyordu. Dün RTX3050 ile girdim yüksek-en yüksek demeden oynadım.
Ben çıktıktan bir süre sonra rtx 3050m ile denedim orta ayarlarda 50 60 FPS dlss ile veriyordu ve bazen hafif drop giriyordu. Geçen gün indirim de aldım tekrar denedim ve 2 saat aralıksız yüksek ayarlarda 60 fps civarı dlss kalite de oynadım. Gerçekten 4 GB VRAM göre çok iyi sonuçlar. Oyun birde minimum 4 GB VRAM istiyor 🙂

Ben çıktıktan bir süre sonra rtx 3050m ile denedim orta ayarlarda 50 60 FPS dlss ile veriyordu. Geçen gün indirim de aldım tekrar denedim ve 2 saat aralıksız yüksek ayarlarda 60 fps civarı dlss kalite de oynadım. Gerçekten 4 GB VRAM göre çok iyi sonuçlar. Oyun birde minimum 4 GB VRAM istiyorum 🙂
Evet hocam. Dediğim gibi.

Geri
Yukarı