Sürprizbozan Dying Light 2 oyun içi karanlık

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

heraklit

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GT 640
Anakart
Aspire x3990
İşlemci
i5 2320k
Epic Games'ten Dying Light2 Ultimate Edition aldım ancak her yer zifiri karanlık göremiyorum. Aşağıda ekte de göreceğiniz üzere bende ve bir oyundan aldığım ekran görüntüsü ile daha iyi anlayacaksınız? Bir çözümü veya bu sorunla karşılaşan bir arkadaşımız var mı varsa yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• dyn.jpeg
    dyn.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 254
  • da2.png
    da2.png
    759,6 KB · Görüntüleme: 252
Son düzenleyen: Moderatör:
GT640 ile bu oyunu oynamak büyük cesaret kart galiba siyah ekran vererek kurtar beni demeye çalışıyor.
haha valla 15 20 fps alıyorum şaka gibi ancak birkaç yerde gördüğüm kadarıyla sistemi iyi olup yine aynı hatayı alan var sonucta 1 fps bile verse böyle bir sonuc vermemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Hocam oyunu nasıl açtınız ona şaşırdım nedense. Çünkü oyun minimum i3 9. Nesil işlemci ve GTX 1050Tİ istiyor.

Sorununun kaynağı parlaklık olabilir. Oyun ayarlarından GAMA'yı arttırın. Onun dışında Türkçe yama kurduysan görüntüyü etkilemiş olabilir.
:D açıldı yani diğer arkadaşa yazdıgım gibi 15 fps aldım :ddd hiçbir şey yok oyunda gaması falan her şey custom. ilk bakış yapmak istedim sadece zaten oyanamam sistemle ve böyle bir sorunla karşılaştım

Haha vallahi 15 20 FPS alıyorum şaka gibi ancak birkaç yerde gördüğüm kadarıyla sistemi iyi olup yine aynı hatayı alan var sonucta 1 FPS bile verse böyle bir sonuç vermemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

:D açıldı yani diğer arkadaşa yazdıgım gibi 15 FPS aldım :ddd hiçbir şey yok oyunda gaması falan her şey Custom. İlk bakış yapmak istedim sadece zaten oyanamam sistemle ve böyle bir sorunla karşılaştım.

Çözünürlüğü 240p yaparsan 60 FPS üstüde verir önemli olan görüntü ve zevk. Kötü bir deneyim alacağıma ilk oyununu oynarım en azından 40-50 FPS akardım o sistem ile.

Çözünürlüğü 240p yaparsan 60 FPS üstüde verir önemli olan görüntü ve zevk. Kötü bir deneyim alacağıma ilk oyununu oynarım en azından 40-50 FPS akardım o sistem ile.
ilk oyunu zaten bitirdim 2. yi aldım sadece dediğim gibi bakınıp çıkacaktım ancak böyle bir hata ile karşılaştım. Sistemsel olacağını düşünmüyorum çünkü youtubede aynı ekran kartı ancak biraz daha ram işlemci ile 20 fps aldı ama böyle zifiri bir karanlık değildi.

Hocam oyunu nasıl açtınız ona şaşırdım nedense. Çünkü oyun minimum i3 9. Nesil işlemci ve GTX 1050Tİ istiyor.

Sorununun kaynağı parlaklık olabilir. Oyun ayarlarından GAMA'yı arttırın. Onun dışında Türkçe yama kurduysan görüntüyü etkilemiş olabilir.
1050ti ile bile oynamak imkansız :D

İlk oyunu zaten bitirdim 2. yi aldım sadece dediğim gibi bakınıp çıkacaktım ancak böyle bir hata ile karşılaştım. Sistemsel olacağını düşünmüyorum çünkü YouTube'da aynı ekran kartı ancak biraz daha RAM işlemci ile 20 FPS aldı ama böyle zifiri bir karanlık değildi.

GeForce NOW'da deneyip test edebilirsiniz. Bu saatlerde çok sıra da olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı