Çözüldü Dying Light 2 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jhuelz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Oyunun sonuna geldim. Sinematik videoyu izlerken aynı yerde sürekli atıyor. Ayarları düşürdüm, çözünürlüğü düşürdüm ama işe yaramadı. 1-2 gündür aniden atıyordu ama ne zaman ve nerede atacağı belli olmuyordu. Oyunun sonunda ise aynı yerde atıyor. FPS sıkıntımda yoktu. Aşağıdaki dosyalarda 1 numaralı dosya oyun içinde aniden atınca oluşturulan crash dosyası, 2 numaralı dosya ise oyun sonunda aynı yerde attığında oluşturulan crash dosyası. Bakabilirseniz sevinirim.1 ve 2

Son düzenleme:
Çözüm
Steam üzreinden dosya bütünlüğü doğrula.
Doğrulama yaptım bir sıkıntı yok.

Sorun, yeni yelen topluluk güncellemesinden kaynaklanıyormuş. Oyunun yapımcıları da sorunu bulduklarını ve üzerinde çalıştıklarını duyurdular. Yeni güncellemeyi beklemekten başka yapılacak bir şey yok.
Steam üzreinden dosya bütünlüğü doğrula.
Doğrulama yaptım bir sıkıntı yok.

Sorun, yeni yelen topluluk güncellemesinden kaynaklanıyormuş. Oyunun yapımcıları da sorunu bulduklarını ve üzerinde çalıştıklarını duyurdular. Yeni güncellemeyi beklemekten başka yapılacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunun sonuna geldim. Sinematik videoyu izlerken aynı yerde sürekli atıyor. Ayarları düşürdüm, çözünürlüğü düşürdüm ama işe yaramadı. 1-2 gündür aniden atıyordu ama ne zaman ve nerede atacağı belli olmuyordu. Oyunun sonunda ise aynı yerde atıyor. FPS sıkıntımda yoktu. Aşağıdaki dosyalarda 1 numaralı dosya oyun içinde aniden atınca oluşturulan crash dosyası, 2 numaralı dosya ise oyun sonunda aynı yerde attığında oluşturulan crash dosyası. Bakabilirseniz sevinirim.1 ve 2s

Oyunun sonuna geldim. Sinematik videoyu izlerken aynı yerde sürekli atıyor. Ayarları düşürdüm, çözünürlüğü düşürdüm ama işe yaramadı. 1-2 gündür aniden atıyordu ama ne zaman ve nerede atacağı belli olmuyordu. Oyunun sonunda ise aynı yerde atıyor. FPS sıkıntımda yoktu. Aşağıdaki dosyalarda 1 numaralı dosya oyun içinde aniden atınca oluşturulan crash dosyası, 2 numaralı dosya ise oyun sonunda aynı yerde attığında oluşturulan crash dosyası. Bakabilirseniz sevinirim.1 ve 2

Aşağı linkte bir video var bende aynı sorunlayım bu videodaki ile aynı sorunumu yaşıyorsun

Aşağı linkte bir video var bende aynı sorunlayım bu videodaki ile aynı sorunumu yaşıyorsun.

Hocam erişim izni verirseniz bakabilirim videoya ama sorayım. Fish eye videosu başında atıyor. Orasını mı kastediyorsunuz?

Aynen fish eyenın orada minicik kafası görünüyor sonrasında direk oyun takılıp 2 saniyr içnde kapanıyor 2022-09-07 15-22-31_Trim (1).mp4
Evet hocam aynı yerde atıyor. Globalde de konu olmuş, yetkililer üzerinde çalışıyoruz bekleyin demişler. Yani güncelleme bekliyeceğiz. Techlanda mail attım bana bunu yazdılar:

94A0A910-A82C-48FE-AC35-ADEE35948B53.jpeg

Geri
Yukarı