Çözüldü Dying Light 2: Reloaded Edition Epic Games'de yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metrofm123

Centipat
Daha fazla  
Başlıktakı olduğu gibi. Uygulamadan denedim bölgenizde yok dedi. Sitesindende denedim yok dedi. Epic'te 350TL gözüküyor bir de indirimde. Bende mi sorun var yoksa Epic'den Dying Light 2 kaldırıldı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ticket'a cevap geldi arkadaşlar.

"We have temporarily disabled specific versions of our titles on Epic, due to market demand and economic conditions in turkey. Thank you for your patience as we work hard on a solution to bring the best Value and offer to all versions of our titles. If you have already purchased the affected version of the title, it'll remain in your library for future Access."

Kısa süreli bir şeymiş. Türkiye'deki durumdan dolayı kapatmışlar kısacası. Açılacakmış.
Başlıktakı olduğu gibi. Uygulamadan denedim bölgenizde yok dedi. Sitesindende denedim yok dedi. Epic'te 350TL gözüküyor bir de indirimde. Bende mi sorun var yoksa Epic'den Dying Light 2 kaldırıldı mı?
Bende hala duruyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-24 225859.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-24 225859.png
    674,2 KB · Görüntüleme: 84
Dying Light 2 oyununa sahibim, ancak çok ilginç bir şey ki oyunu "Epic Games" mağazada arayıp tıkladığımda veya herhangi bir DLC'si üzerinde tıkladığımda "Bölgende veya platformda mevcut değil" diye bir mesajla karşılaşıyorum nedenini bilen var mı?

Dying Light 2 oyununa sahibim, ancak çok ilginç bir şey ki oyunu "Epic Games" mağazada arayıp tıkladığımda veya herhangi bir DLC'si üzerinde tıkladığımda "Bölgende veya platformda mevcut değil" diye bir mesajla karşılaşıyorum nedenini bilen var mı?
Aynı sorun bendede var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı