Dying Light 2 Save Dosyaları Nereye Atılır?

Hyena61

Centipat
Birkaç ay önce Epic Games'ten Dying Light 2 almıştım şimdi de Steam'den oynamak istiyorum ve steamdakine save dosyası atmak istiyorum ama nereye atarsam atayim bir türlü save oyuna gelmiyor. Belgelerden Dying Light 2 klasörüne atıyorum ama yine de olmuyor. Dying Light 2 kısmında Epic Online services cache dosyası var acaba dosyalar mı karışıyor?

Save dosyanızı Program files(x86)/Steam/userdata/ID'niz/534380/remote/out/save adresine atmanız gerekiyor. Steam'de save dosyası yoksa önce Steam'de DL2'yi çalıştırın, ara sahneden sonra çıkın. Epic Games'deki save dosyanızın adı save_main_X.sav olması gerek. X yazan kısımda herhangi bir sayı yazar. Save dosyanızdaki sayıyı Steam'deki save dosyasındaki sayı ile değiştirdikten sonra ilgili dosya konumuna atın.

Save dosyanızı Program files(x86)/Steam/userdata/ID'niz/534380/remote/out/save adresine atmanız gerekiyor. Steam'de save dosyası yoksa önce Steam'de DL2'yi çalıştırın, ara sahneden sonra çıkın. Epic Games'deki save dosyanızın adı save_main_X.sav olması gerek. X yazan kısımda herhangi bir sayı yazar. Save dosyanızdaki sayıyı Steam'deki save dosyasındaki sayı ile değiştirdikten sonra ilgili dosya konumuna atın.

Bir sıkıntımız var bendeki save dosyası kayıp forumdaki başka bir kullanıcıdan alacağım onun save dosyasında main yoktu MediaFire
4 tane dosya var acaba bunları nasıl atacağım.

Save dosyasını kullanan kişiye sormanız daha iyi olur aslında. Hangi dosya aradığınız save bilmiyorum. Tamamlanmış bir save dosyası arıyorsanız şuna bakabilirsiniz: Dying Light 2 Game Save Vault 2.0_Reloaded (1.15.4) (Recovery) (Level 300 Legend) (Exotic Weapons) (Gold Guns) (Trophies) (New Game Plus) (Dev Menu Compatible)

13 saatlik bir save dosyam vardı sanırım baştan başlayacağım uygun bir save dosyası bulamıyorum the RAID görevindeydim.

Geri
Yukarı