Dying Light 2 save klasörü oluşturmuyor

kahnkerbolle

Zeptopat
Daha fazla  
Oyunu 2 gün önce Epic Games'ten aldım, hevesli hevesli Online yerine kadar geldim sonra kapadım oyunu ertesi gün arkadaşımla Co-op olarak beraber oynayacaktık ki oyunun save almadığını fark ettim. Hikayeyi tekrar oluşturdum yine aynı yere kadar oynadım arkadaşımın lobiye katılamıyordum kapatıp açayım dedim yine save gitmişti. Daha sonra tekrardan hikayeyi oluşturdum bu sefer sadece giriş bölümünü atladım çıktım yine save almadığını fark ettim. İnternetten bütün Epic Games Dying Light 2 save konumlarına baktım oyunun save dosyası oluşturmadığını fark ettim. Forumda bulduğum Windows Defender kapatma çözümünü denedim yine save almadı. Oyunu sildim tekrar indirdim hala aynı. Format atmak dışında bir çözümü olan varsa yardım ederse sevinirim. İyi sosyaller.

Bu arada Epic Games Cloud save de açık.

Son düzenleme:
Aşağıdaki çözümü deneyin:

"Hi, if your game/audio/online/controls settings are not saved with EGS version do the following:

Go to Documents\DyingLight\out\profiles

You will have there 2 files, one with your windows username and one with epic username. Both with .pro extension.

Do win+r, type cmd, in cmd type hostname. This will show your computer name, for example "DESKTOP-4UFF"

Take the file with your windows username and rename it to your computer name. Keep the .pro extension. So it'll become DESKTOP-4UFF.pro

Launch the game. It will recreate the windows username file but your settings will save from now on."

"Merhaba, oyun/ses/çevrimiçi/kontroller ayarlarınız EGS sürümüne kaydedilmemişse aşağıdakileri yapın:

Belgeler\DyingLight\out\profiles'a gidin

Orada 2 dosyanız olacak, biri Windows kullanıcı adınız ve diğeri epik kullanıcı adınızla. Her ikisi de .pro uzantılı.

Win+r yapın, cmd yazın, cmd tipi ana bilgisayar adını yazın. Bu, bilgisayarınızın adını gösterecektir; örneğin "DESKTOP-4UFF"

Dosyayı Windows kullanıcı adınızla alın ve bilgisayarınızın adıyla yeniden adlandırın. .Pro uzantısını koruyun. Yani DESKTOP-4UFF.pro olacak

Oyunu başlat. Windows kullanıcı adı dosyasını yeniden oluşturacaktır ancak bundan sonra ayarlarınız kaydedilecektir."

Aşağıdaki çözümü deneyin:

"Hi, if your game/audio/online/controls settings are not saved with EGS version do the following:

Go to Documents\DyingLight\out\profiles

You will have there 2 files, one with your windows username and one with epic username. Both with .pro extension.

Do win+r, type cmd, in cmd type hostname. This will show your computer name, for example "DESKTOP-4UFF"

Take the file with your windows username and rename it to your computer name. Keep the .pro extension. So it'll become DESKTOP-4UFF.pro

Launch the game. It will recreate the windows username file but your settings will save from now on."

"Merhaba, oyun/ses/çevrimiçi/kontroller ayarlarınız EGS sürümüne kaydedilmemişse aşağıdakileri yapın:

Belgeler\DyingLight\out\profiles'a gidin

Orada 2 dosyanız olacak, biri Windows kullanıcı adınız ve diğeri epik kullanıcı adınızla. Her ikisi de .pro uzantılı.

Win+r yapın, cmd yazın, cmd tipi ana bilgisayar adını yazın. Bu, bilgisayarınızın adını gösterecektir; örneğin "DESKTOP-4UFF"

Dosyayı Windows kullanıcı adınızla alın ve bilgisayarınızın adıyla yeniden adlandırın. .Pro uzantısını koruyun. Yani DESKTOP-4UFF.pro olacak

Oyunu başlat. Windows kullanıcı adı dosyasını yeniden oluşturacaktır ancak bundan sonra ayarlarınız kaydedilecektir."
Dying Light 2 için sormuş sunduğun çözüm 1. oyun için

Belgeler\DyingLight\out\profiles konumuna gidebilmesi içinse kayıt dosyası oluşturması gerekiyor ya hani. Keşke okusaydın ve arama motoruna "DL2 not saving" yazıp ilk çıkanı kopyala yapıştır yapmasaydın.

Son düzenleme:
Dying Light 2 için sormuş sunduğun çözüm 1. oyun için

Belgeler\DyingLight\out\profiles konumuna gidebilmesi içinse kayıt dosyası oluşturması gerekiyor ya hani. Keşke okusaydın ve arama motoruna "DL2 not saving" yazıp ilk çıkanı kopyala yapıştır yapmasaydın.
DL1 olduğunu fark etmedim çözüm mantıklı geldi. Agresif ithamlarda bulunmaya gerek yok. Klasör ismi ve bilgisayarın adı ile alakalı bir durum olabilir. Ayrıca cloud save kapatılarak da denenebilir, bir sorundan dolayı sürekli buluttaki ilk bölümün dosyasını makinedeki local save'in üstüne override yapıyor olabilir. Oyunu yönetici olarak çalıştırmak da denenebilir.

Linklerde save dosyalarının lokasyonu paylaşılmış, manuel kontrol de sağlayabilir misiniz?
Ayrıca savelerin olduğu klasörlerin ayarlarını da kontrol edebilirsiniz. (Salt okunur, gizli vb.)

Bir an mesaj kasmak için copy - paste yaptığını düşündüm üzgünüm. Linklerdeki konumları kontrol ettik hepsi boştu şimdi de Epic Games'i tamamen kaldırdık bakalım dediklerini denedikten sonra geri dönüş yaparız.

Yeni konular

Geri
Yukarı