Çözüldü Dying Light 2: Stay Human yüksek dosya boyutu fazla

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

OnurRed

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten aldığım Dying Light 2: Stay Human oyunu, dosya boyutu bugün Epic Games'e girdiğimde bir hata mesajı aldım. Bu oyun için yeterli alan kalmadı, güncelleme tarzı bir mesajdı galiba. Alan kalmadığından bahsediyordu. Tamam deyip geçtim sonra dosya gezginine baktığımda disklerimden birinin Full dolduğunu gördüm. Neredeyse 2 GB alan kalmıştı, oyunun kurulu olduğu diskti fakat düne kadar neredeyse 100'e yakın GB yer vardı. Buna eminim, bugün PC'yi açtığımda neden birden öyle doldu anlamadım. Gerekli fotoğrafları ekliyorum aşağıya. Yardımcı olur musunuz?

Oyun Epic Games'te 109 GB gösteriyor fakat dosya gezgininde 210 GB gösteriyor çözemedim bir türlü.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 1.JPG
    Ekran Alıntısı 1.JPG
    33,7 KB · Görüntüleme: 9
  • Ekran Alıntısı 2.JPG
    Ekran Alıntısı 2.JPG
    47,1 KB · Görüntüleme: 9
Çözüm
Epic Games'ten aldığım Dying Light 2: Stay human oyunu, dosya boyutu bugün Epic Games'e girdiğimde bir hata mesajı aldım. Bu oyun için yeterli alan kalmadı, güncelleme tarzı bir mesajdı galiba. Alan kalmadığından bahsediyordu. Tamam deyip geçtim sonra dosya gezginine baktığımda disklerimden birinin Full dolduğunu gördüm. Neredeyse 2 GB alan kalmıştı, oyunun kurulu olduğu diskti fakat düne kadar neredeyse 100'e yakın GB yer vardı. Buna eminim, bugün PC'yi açtığımda neden birden öyle doldu anlamadım. Gerekli fotoğrafları ekliyorum aşağıya. Yardımcı olur musunuz?

Oyun Epic Games'te 109 GB gösteriyor fakat dosya gezgininde 210 GB gösteriyor çözemedim bir türlü.

Hocam öyle oluyor. Epic Games'ten orada öyle yazıyor ama asıl boyutu o kadar değil. Google'a yazarak bakın, bir de Epic Games'dekine bakın. Aradaki farkı anlayacaksınız. Epic Games doğru GB söylemiyor.
Epic Games'ten aldığım Dying Light 2: Stay human oyunu, dosya boyutu bugün Epic Games'e girdiğimde bir hata mesajı aldım. Bu oyun için yeterli alan kalmadı, güncelleme tarzı bir mesajdı galiba. Alan kalmadığından bahsediyordu. Tamam deyip geçtim sonra dosya gezginine baktığımda disklerimden birinin Full dolduğunu gördüm. Neredeyse 2 GB alan kalmıştı, oyunun kurulu olduğu diskti fakat düne kadar neredeyse 100'e yakın GB yer vardı. Buna eminim, bugün PC'yi açtığımda neden birden öyle doldu anlamadım. Gerekli fotoğrafları ekliyorum aşağıya. Yardımcı olur musunuz?

Hocam öyle oluyor. Epic Games'ten orada öyle yazıyor ama asıl boyutu o kadar değil. Google'a yazarak bakın, bir de Epic Games'dekine bakın. Aradaki farkı anlayacaksınız. Epic Games doğru GB söylemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı