Dying Light 2 ucuzlar mı?

Eren Jaeger

Centipat
Daha fazla  

Kısa keseyim oyun şu an ön siparişte 350 TL.
1. soru: Ön siparişten bitince fiyatı artar mı?
2. soru: Yakında gelecek olan (Steam ay indirimi 2022 | 11 şubat – 15 şubat)indirimler fiyatını ucuzlatır mı?

Okuduğunuz için teşekkürler.

Kısa keseyim oyun şu an ön siparişte 350 TL.
1. soru: Ön siparişten bitince fiyatı artar mı?
2. soru: Yakında gelecek olan (Steam ay indirimi 2022 | 11 şubat – 15 şubat)indirimler fiyatını ucuzlatır mı?

Okuduğunuz için teşekkürler.

Çıktıktan bir süre boyunca indirime gireceğini düşünmüyorum.

Dying Light 2 ile birlikte Farming Simulator 22 oyunlarını bekliyorum fakat olsa bile çok ufak bir iyileştirme olacaktır. Yeni oyun, beklemekten helak olma ihtimaliniz kuvvetle muhtemel.

Herkeste aynı konu bir oyuna acaba bu kadar para verilir mi acaba indirimi beklemeliyim nereden daha ucuz alırım gerçekten çok kötü durumdayız oyun oynamak lüks bir şey olmamalı 😔

Alabiliyorsan hemen al 2 saat denersin beğenmezsen iade edersiniz elden ring zam geldiği günün ertesi günü Dying Light 2 on sipariş verdim zam gelir korkusu ile ancak oyun çıkınca yakın zamanda indirim olmaz belkim yaz indirimlerinde indirim olabilir o bilene zor yani alabiliyorsanız alın derim.

@Eren Jaeger

1. İhtimali var, artmaz diyemeyiz.
  2. Söylediğin indirimlerde ve gelecek olan diğer indirimlerde Dying Light 2 indirim almaz. Tabii oyunun nasıl çıkış yapacağı da önemli, BF2042 gibi bir fiyasko olursa çıkışında 1-2 ay içerisinde indirim alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı