Çözüldü Dying Light 2 çığırtkanlar yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lypher33

Hectopat
Dying Light 2'yi daha önce korsan test amacıyla biraz oynamıştım sonrasında Steam üzerinden satın aldım. Steam üzerinden aldığımda yolda çığırtkanlar yok. Onun yerine sokaklarda ve evlerin tepesinde atletik yaratıklar var. Beni fark edince üstündeki beyaz nokta kırmızı oluyor ve kovalıyor. Bu bir sorun mu? Sorunsa nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni gelen "Bloody Nights Event" etkinlik güncellemesi ile birlikte geceleri Volatile yaratıklarının Tyrant ile değişme ihtimali eklenmiş. Geceleri daha korkutucu yapmak istemişler. Etkinlik bitince eski haline dönebilir.
1. ve 2. oyunu uzun süre önce bitirdim. 1. oyundaki çığırtkanlardan bahsediyorsaniz yanlış hatirlamiyorsam 2. oyunda onlar yoktu, onun yerine dediğiniz atletik yaratıklar vardı ben oyle hatırlıyorum yanlış hatırlıyor olabilirim.

YouTube'ta videolarını izledim yolda olan çığırtkanlar üstünde bağırma simgesi var, onlar benim oyunumda yok. Onun yerine bahsettiğim atletik üstüne beyaz nokta olan yaratıklar var ve bu yüzden geceleri dışarıda gezmek imkansız.

Yeni gelen "Bloody Nights Event" etkinlik güncellemesi ile birlikte geceleri Volatile yaratıklarının Tyrant ile değişme ihtimali eklenmiş. Geceleri daha korkutucu yapmak istemişler. Etkinlik bitince eski haline dönebilir.

Çözüm

Teşekkürler. Yeni başlıyanlar için geceleri dışarıda gezmek imkansız neredeyse her evin çatısında varlar.

Teşekkürler. Yeni başlıyanlar için geceleri dışarıda gezmek imkansız neredeyse her evin çatısında varlar.
İnsanlar Dying Light 2'nin gecelerinin Dying Light 1'e göre daha kolay ve daha az korkutucu olduğu hakkında şikayet ediyordu. Bazı görevler dışında geceleri dışarıda gezmek zorunda değilsin. Eğer eşya toplamaya çalışmıyorsan uyumanı tavsiye ederim. (Bana da ilk oyunda korkumdan yatacak yer ararken burada sağa sola koşup hepsinden kurtulmak zevkli gelmemişti.)

İnsanlar Dying Light 2'nin gecelerinin Dying Light 1'e göre daha kolay ve daha az korkutucu olduğu hakkında şikayet ediyordu. Bazı görevler dışında geceleri dışarıda gezmek zorunda değilsin. Eğer eşya toplamaya çalışmıyorsan uyumanı tavsiye ederim. (Bana da ilk oyunda korkumdan yatacak yer ararken burada sağa sola koşup hepsinden kurtulmak zevkli gelmemişti.)

Aynen geceleri çok basitti çığırtkanlara yaklaşmadığın sürece bir sıkıntı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı