Dying Light 2 vs God of War

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Biliyorum ikisi karşılaştırılabilecek oyunlar değil. Direkt temaları farklı. Türkiye'de oyun almakta artık kolay olmadığı için ikisinden birini tercih edeceğim. İkisini de oynayanlar varsa hangisi parasını daha çok hak ediyor sizce? İki oyun türünü de seviyorum şahsen. İkisini de alamadığım için tabi düşünüyorum.

Biliyorum ikisi karşılaştırılabilecek oyunlar değil. Direkt temaları farklı. Türkiye'de oyun almakta artık kolay olmadığı için ikisinden birini tercih edeceğim. İkisini de oynayanlar varsa hangisi parasını daha çok hak ediyor sizce? İki oyun türünü de seviyorum şahsen. İkisini de alamadığım için tabii düşünüyorum.

Kesinlikle God of War hayatımda oynadığım en iyi 2. oyun.

Hocam soru biraz garip olmuş, fakat kişiden kişiye değişir.

Biliyorum ikisi karşılaştırılabilecek oyunlar değil. Direkt temaları farklı. Türkiye'de oyun almakta artık kolay olmadığı için ikisinden birini tercih edeceğim. İkisini de oynayanlar varsa hangisi parasını daha çok hak ediyor sizce? İki oyun türünü de seviyorum şahsen. İkisini de alamadığım için tabi düşünüyorum.
İki oyunu da oynamış birisi olarak DL2 diyorum.

God of War çok baymıştı beni oynarken. Dying Light 2'nin parkura dayalı açık dünyası, atmosferi, minimal de olsa seçimlerle hikayeye etki edebilme gibi sebeplerden ötürü çok eğlendirmişti beni. Üstelik arkadaşın varsa Co-op oynayarak bayağı eğlenceli saatler geçirirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı