Dying Light 2 zam yedi

Kusura bakmayın ama Epic yapmasını bildiği en iyi işi yapmaya devam etsin ve kaç yıl önce verdiği oyunları ısıtıp ısıtıp tekrar ücretsiz vermeye devam etsin. Ama gidip de Epic Store'dan oyun almamı beklemesin. Epic bu endüstriye girerken Gabe Newell'ın Steam ile insanları nasıl korsandan uzaklaştırdığını unutmuş herhalde: kaliteli hizmet. Ben o kadar para verip alıyorum, bana rezalet launcher'dan oyunu çalıştırma mecburiyeti koyuyorsun ve hiçbir hizmet sunmuyorsun. Olacak iş değil. Epic'ten oyun almak korsan oynamaktan kötü resmen.

Kusura bakmayın ama Epic yapmasını bildiği en iyi işi yapmaya devam etsin ve kaç yıl önce verdiği oyunları ısıtıp ısıtıp tekrar ücretsiz vermeye devam etsin. Ama gidip de Epic Store'dan oyun almamı beklemesin. Epic bu endüstriye girerken Gabe Newell'ın Steam ile insanları nasıl korsandan uzaklaştırdığını unutmuş herhalde: Kaliteli hizmet. Ben o kadar para verip alıyorum, bana rezalet Launcher'dan oyunu çalıştırma mecburiyeti koyuyorsun ve hiçbir hizmet sunmuyorsun. Olacak iş değil. Epic'ten oyun almak korsan oynamaktan kötü resmen.

Hocam hiçbir oyunu ücretsiz vermek zorunda değil zaten aslında birçok büyük yapımı Epic sayesinde oynadım ücretsiz bir şekilde ki tık etmedi oyunlar. Günden güne düzeliyor zaten kullanıcısı arttıkça.

Hocam hiçbir oyunu ücretsiz vermek zorunda değil zaten aslında birçok büyük yapımı Epic sayesinde oynadım ücretsiz bir şekilde ki tık etmedi oyunlar. Günden güne düzeliyor zaten kullanıcısı arttıkça.
Ücretsiz oyun vermeyi de durdurursa benim gözümde Epic hiçbir vasfı olmayan bir platform haline gelir.

Ücretsiz oyun vermeyi de durdurursa benim gözümde Epic hiçbir vasıfı olmayan bir platform haline gelir.

Benim için iyi evet Steam'e göre Launcher daha sakat çalışıyor(hele şu indirme kısmı) ama 5-6 katı fiyat farkı varsa böyle ikisinde de olsa oyun cebimde ikisine yetecek kadar para olsa gidip yine ucuz epicse Epic'ten alırım. Sizin ve benim anlattığım sorunlar maalesef o fiyat farkına değecek şeyler değiller o fiyat farkını vereni de yukarıda attığım resimdeki tiplere benzetiyorum. Marka bağımlılığı her türkte olduğu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı