Oyun Dying Light 20 TL

Steam'de şu an 20 ytl DLC'leri ile beraber. Oyun kesinlikle alınmalı mukemmel bir oyundur kendisi.

Bende gördüm, almayı çok istedim fakat elimdeki cihaz laptop. Bildiğim kadarıyla laptop ekran kartlarına resmi desteği yok oyunun. Ekran kartım GTX1650. sıkıntı çıkarır mı? Eğer sorun olmaz derseniz direkt alacağım.

Bende gördüm, almayı çok istedim fakat elimdeki cihaz laptop. Bildiğim kadarıyla laptop ekran kartlarına resmi desteği yok oyunun. Ekran kartım GTX1650. sıkıntı çıkarır mı? Eğer sorun olmaz derseniz direkt alacağım.
Dostum al ve dene eğer sıkıntı çıkarırsa iade edebilirsin zaten.

Alın, eğer FPS sıkıntısı yaşarsanız konu açarsınız. Bu oyunu kesinlikle tavsiye ederim bu fiyata resmen bedava. Baktınız konuda çözüm bulamadınız iade edersiniz.

Sıkıntı çıkarmaz.

Oyun tamamen zombilerden kaçmak ve aynı benzer binalarda benzer görevleri yapmaktan, lootlamaktan ibaret tamamen çöp.
Dying Light çöp mü :D Hayret birşey yav hocam ilahi sen, güldürme beni.

Konuyu gördüm ürüne gittim sepete ekledim ve satın aldım. İstek listemde bekliyordu ama indirimi fark etmemişim. Arada sırada girip kafa dağıtmak için bire bir oyun. Paylaşan arkadaşa teşekkürlerimi iletirim.

Geri
Yukarı