Çözüldü Dying Light 2'de eşyalar ile neler yapılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Fotoğrafta gördüğünüz gibi bir sürü elyam var ancak neye kullanacağımı bilmiyorum. Kristalleri satıyorum, pirinç un vs. satıyorum ancak asportin falan satmıyorum. Ne yapmalıyım bunlarla?

Bu şekilde.

Fotoğraf atılmıyor forumda sorun var.

...

Hazır yiyecek ve dünya kullanım kılavuzlarını satmalımıyım mesela?

@Fatalis @495477

@NotAKnightAnymore

Son düzenleme:
Çözüm
Asporfin'i de satmalısınız, çünkü satmanız için koyulmuş bir eşya kendisi onun dışında hiçbir işe yaramıyor. Direkt olarak bir satıcıya girdiğinizde ekranın sağ alt köşesinde "hepsini sat" gibi bir seçenek çıkmalı. O seçeneği kullanarak satılması gereken, başka hiçbir işe yaramayan eşyaların hepsini kolayca satabilirsiniz.

Bu sayede hangisi satılmalı, hangisi satılmamalı gibi bir soru kalmaz kafanızda. Bu seçenek başka hiçbir eşyanızı satmaz merak etmeyin. Siteye erişim sorunlarından dolayı biraz geç cevap verdim.
Şu an indiriyorum oyunu yeni gamepad satın aldım hem Dying Light 2'de denemiş olurum benim için de iyi olur.

Hocam oyunu daha önce hiç oynamadıysanız nasıl bu kadar bilgi verdiniz?

Hocam oyunu daha önce hiç oynamadıysanız nasıl bu kadar bilgi verdiniz?
Oyunu oynamadığımı söylemedim ki, oyunu bitirdim. Hatta oyunun başarımları sorunlu olmasa başarım bile fulleyecektim bu oyunda ben. Bitirdikten sonra baktım başarımlar sorunlu ve güncelleme ile de çözmediler sildim oyunu.

1669632913694.png

Oyunu oynamadığımı söylemedim ki, oyunu bitirdim. Hatta oyunun başarımları sorunlu olmasa başarım bile fulleyecektim bu oyunda ben. Bitirdikten sonra baktım başarımlar sorunlu ve güncelleme ile de çözmediler sildim oyunu.

Eki Görüntüle 1587125

Bu tekrar tekrar yapılan görevlere (Loot görevleri) en az bir kere yapınca işaret koyma gibi bir güncelleme geldi mi acaba? Benim gibi "completionist" oynayanları delirtti. Oynadım oynadım kenara kaldırdım bu yüzden.

@Fatalis Hocam metro istasyonu var pazarın yanında ama açamadım bir türlü, kaçırdığım bir yer mi var içeride?
Metro istasyonlarını açmak için jeneratörleri aktif ediyorduk, içeriye girdiğinizde oyunun objektifi göstermesi lazımdı aslında turuncu içi boş bir yuvarlak ibaresiyle.

Metro istasyonlarını açmak için jeneratörleri aktif ediyorduk, içeriye girdiğinizde oyunun objektifi göstermesi lazımdı aslında turuncu içi boş bir yuvarlak ibaresiyle.
Tüccardan aldığım ilaç normal süre, ancak kendi ürettiği ilaç daha hızlı oluyormuş.

Metro açmak için oyunda belli bir ilerlemeye gelmem lazımmış. Açtım şimdi.

Tüccardan aldığım ilaç normal süre, ancak kendi ürettiği ilaç daha hızlı oluyormuş.

Kendi ürettiğin ilacın seviyesini yükseltiyorsun zaten başkalarından aldığını etkilemiyor.

İnsan düşmanlar olan metrolar dışında enfekte düşmanların olduğu metrolara gündüz girmeni hiç önermem :D Hele en zorda oynuyorsan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı