Dying Light alınır mı?

Kıyamet sonrası ve zombi temalı oyunları seviyorsanız kesinlikle alınmalı. Arkadaşımla Co-Op hikayesini oynamıştık. Gerçekten eğlenceli bir oyun.

Eğlenceli oyun. Co-op modu da var. Hikayeyi bitirsen bile oynayabiliyorsun oyunu. 21 TL'de bu oyun kaçırılmaz. Zombi ve parkuru birleştirip harika bir oyun çıkarmışlar ortaya.

Hikayesi de güzel. Parkur yapması ve zombileri öldürmesi de bi o kadar zevk ve haz verici. Skill Tree olması Oyunda Craft yapman için loot toplama sistemi falan hepsi bi ayrı güzel yani. Ben ilk başta hemen silah almak istiyordum tabanca benzeri. Sonradan fark ettim ki Elektrikli Katanalardan Alevli Kılıçlara falan baya bi craftı var. Gizli lootlar var toplayabileceğin bence seni sarar. Hele o Agility denen skill ağacı bayağı bi sarar. Zombilere şekilli şukullu vurmak falan hoşuna gidecektir diye umuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı