Dying Light: Following Volkan Dal Görevi nasıl yapılır?

Tolga ve Fatih var, paraşütle Harran'dan kaçıyorlar. Volkan adında birini bulmamızı istiyorlar, volkanda milyarder bir adam.

Size bir tane sinyal alıcı veriyorlar. Haritada işaretli alana gidip dolaşmanız gerekiyor. Volkan Dal'ı bulamayacaksınız. Onun paraşütünü bulacaksınız. Verici ona takılı.

Sonra Fatih ve Tolga sizin sinyal alıcıyı 2. vericiye bağlıyorlar ve başka yerden sinyal almaya başlıyorsunuz. Oda insanların yaşadığı Following'e ilk başladığınızda gittiğiniz bölgede olacak.

Size bir tane sinyal alıcı veriyorlar. Haritada işaretli alana gidip dolaşmanız gerekiyor. Volkan Dal'ı bulamayacaksınız. Onun paraşütünü bulacaksınız. Verici ona takılı.

Sonra Fatih ve Tolga sizin sinyal alıcıyı 2. vericiye bağlıyorlar ve başka yerden sinyal almaya başlıyorsunuz. Oda insanların yaşadığı Following'e ilk başladığınızda gittiğiniz bölgede olacak.
Benim izlediğim video'da Polat adında çiftliğin içinde bir adamı buluyorduk ben mi yanlış biliyorum isterseniz youtube'ye Dying Light Volkan Dal görevi yazın bakın

Yeni konular

Geri
Yukarı