Dying Light GTX760 Kasma sorunu

UfukKaynarr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Dying Light sistemim yettiği halde çok kasıyor. Nedeni ne ve çözümleri ne? Grafikten taviz vermeyi düşünmüyorum. NOT: Oyun korsan güncel update linki varsa atabilirsiniz. Hiç update yapmadım.

Update yapsanda pek birşey değişmez. Oyun optimizasyon özürlü. GPU'un yetmiyor. Ayarları kısacaksın ya da kasa kasa oynamaya devam edeceksin. :)

Korsan sürüme destek vermiyoruz fakat sorunun korsandan kaynaklanmadığını varsayarsak işlemci veya bellek darboğazı olabilir. Bu yüzden "sistemim yettiği halde" gibi bizim için bir anlam ifade etmeyen kalıplar kullanmak yerine sisteminizin özlelliklerini yazmanız daha mantıklı olacaktır.

GTX970 4g ekran kartı ile lowda 50fps ile oynuyolar bu oyunu.. Ben en yüksek ayarlarda 70 fps alıyorum kapalı alanda ve birden 10 20 düşüyor. Sistem sıcaklığıda 50 60 derece..

Korsan sürüme destek vermiyoruz fakat sorunun korsandan kaynaklanmadığını varsayarsak işlemci veya bellek darboğazı olabilir. Bu yüzden "sistemim yettiği halde" gibi bizim için bir anlam ifade etmeyen kalıplar kullanmak yerine sisteminizin özlelliklerini yazmanız daha mantıklı olacaktır.

Maalesef herkes orijinal oyunlara para verebilecek durumda değil ki bende o durumda değilim. Bu konuda biraz anlayışlı olmanız gerekir.

Acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SLI ile oynuyor. 6.5gb ram kullanımı söz konusu. Ram darboğazı olabilir diye düşük ayarlara aldım ki, gene durum aynı optimizasyon sorunu var sanırım. Update yüklemeyi deneyeceğim.

Evet özel üretim, oyunun optimizasyon sorunu var o yüzden böyle. Forumdaki konulardan kesitle söyledim onu. Aynı sorunu yaşayan biri GTX970 ile 50-60 fps low ayarlarda aldığını söyledi. Ben yüksek fps alıyorum ama 3 4 saniyede bir 10 20 fpslere kadar geriliyor takılıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı