Çözüldü Dying Light hapishane görevi nasıl iptal edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirAkca

Femtopat
Arkadaşlar Dying Light'ta ağa için haraç kestim. Haracı götürürken hapishane görevine bir bakayım dedim ama yapamadım. Oyun kendi görevimi iptal etti. Bu saçma sapan hapishane görevini yapmadan bırakmıyor. Nasıl iptal edebilirim ben bu görevi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevler kısmına nereden gidicez menüde ben bulamadım ve görevi iptal edemiyorum.

Ben de iptal edemiyorum menüde öyle bir yeri görmedim. Biri yardımcı olabilir mi?

Görevler kısmına nereden gidicez menüde ben bulamadım ve görevi iptal edemiyorum.

Bende de aynı sorun vardı kurcaladım oyun içinden 'ı'ya basınca açılan menüden görevlere geliyorsun sonra oradan başka bir görevin üstüne çift tıklayıp görevini değiştiriyosun

Son düzenleme:
İsmail F evet bende de aynısı oldu kanca falan da yok bende hiçbir şey yapamıyorum 2de1 ölüyorum bu oyunu bırakmak istemiyorum.

Ana mende oyna kısmına gel, hikayeyi oynaya tıkla, F tıkla gelişmiş açılıyor oradan ana hikayeye dön dersen oluyor, yararı olur umarım iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı