Dying Light Hileli Save Kullanmak Ban Sebebi mi?

• Konuyu başlatan i_am_minigun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 5B
I

i_am_minigun

Ziyaretçi
Aslında oyunu güzelce oynuyordum ama oyunun ayarlarında değişiklik yapayım derken yanlışlıkla oyun kaydını sildim, ben de bir daha oynamamak için internetten %100 save indirdim Steam klasörüne attım ama bu kayıtlı saveyi hiç online'de oynamadım, sadece story modunda kullandım acaba banlanma riski var mıdır yoksa sıkıntı yok mu? Ayrıca oyunum orijinal yani banlanacaksam hiç böyle işlere girmeyeyim hemen kaydı silerim. Zaten 1 dakika falan oynadım save ile acaba bir sorun olur mu yardımcı olabilir misiniz bana lütfen? Ayrıca karakterdeki inventory kısmındaki her şey 9999999 olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun Valve Anti Hile desteği ile korunuyor çoklu oyuncuya girmediğin sürece bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ancak girecek isen o kayıt dosyasını silmeni tavsiye ederim.

Save dosyasından dolayı banlanacağını sanmıyorum açıkçası.
Ama save yaptıktan sonra daha önce açmadığım 20 adet Steam başarımı geldi yani Steam'e rapor edilirsem ceza yer miyim veya banlanır mıyım online olarak hiç oynamadım sadece singleplayerde oynadım online olarak kapalıydı zaten ama gine de kafama takıldı Steam'e o kadar para döktüm .

Hocam ayrıca diyelim ki ben 10 adet dying light steam başarımına sahipim bu saveyi attıktan sonra o adamın başarımları bana geçer mi ?

Çok düşük ihtimal. Sonuçta Steam başarımları bir oyuncuya karşı üstünlük sağlamıyor.

Geri
Yukarı