Dying Light için pazar açılmadan eşya satılabilir mi?

Engin.Erkurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Steam üzerinde Dying Light indirime girdi. Dying Light Enhanced Edition almak istiyorum. Fiyatı 29,70 TL. Hesabımda 9,50 TL var. 20 TL yüklesem 20 kuruş eksik kalıyor. Birkaç itemim var ama işin kötü yanı pazarın açılması için 2,58 dolar harcamak zorunda olmam. 2,58 dolar 20.90 TL civarına denk geliyor. Kısacası 20 TL yüklersem pazar açılmıyor. Yani item satıp 20 kuruş kazanamıyorum. Nasıl yapabilirim?

Steam 9,50 TL'yi hesap bakiyenden, üstünü de kartından tamamlıyor. Eğer kartında yeterli para varsa hesap bakiyesi eklemeden direkt oyunu alabilirsin. Eğer kartta da tam 20 TL varsa kartına para eklemen gerek.

Steam 9,50 TL'yi hesap bakiyenden, üstünü de kartından tamamlıyor. Eğer kartında yeterli para varsa hesap bakiyesi eklemeden direkt oyunu alabilirsin. Eğer kartta da tam 20 TL varsa kartına para eklemen gerek.

Sanal karta 20,20 TL bakiye tanımlayıp onun ile alsam Steam bakiyemi (9,50 TL) katar mı?
Sanal karta 20,20 TL bakiye tanımlayıp onun ile alsam Steam bakiyemi (9,50 TL) katar mı?
Bu şekilde yaptım. Oldu, teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı