Çözüldü Dying Light Optimizasyon sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cern99

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyun orijinal. Prize takılı güç seçeneği performansta. Sistemim 9300H 1650 2X8GB 2666MHz RAM. Kullanım %50'lerde FPS 40'a sabitlenmiş. Ayarlarda FPS sabitlrmeyle ilgili bir şey bulamadım. Ayrıca saçma bir şekilde 60Hz ekran olmasına rağmen 40FPS'te yırtılma oluyor. V-Sync açık kapalı FPS fark etmiyor. Ve sadece bu oyunda oluyor. Acaba bu sorun herkeste mi var?

Çözüm
Dying Light'ın bu şekilde bir optimizasyon sorunu yok. Sürücü güncelleştirmeleri yaparak tekrar deneyin. Ayarları kurcalayın oyunun, tam hatırlamıyorum ama belki FPS limitleyen bir ayarı vardır. Son olarak Nvidia Experience 'ı silip birde öyle deneyin. Daha önce bende 2-3 kere sorun çıkarmıştı. O zamandan beri yüklemiyorum, sadece driver güncelleştirmesi yapıyorum. Siz sildikten sonra düzelmezse isterseniz tekrar yüklersiniz nasılsa.
Edit; "Max Refresh Rate" diye bir ayar varsa ona bakın oyunda.
Dying Light'ın bu şekilde bir optimizasyon sorunu yok. Sürücü güncelleştirmeleri yaparak tekrar deneyin. Ayarları kurcalayın oyunun, tam hatırlamıyorum ama belki FPS limitleyen bir ayarı vardır. Son olarak Nvidia Experience 'ı silip birde öyle deneyin. Daha önce bende 2-3 kere sorun çıkarmıştı. O zamandan beri yüklemiyorum, sadece driver güncelleştirmesi yapıyorum. Siz sildikten sonra düzelmezse isterseniz tekrar yüklersiniz nasılsa.
Edit; "Max Refresh Rate" diye bir ayar varsa ona bakın oyunda.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı